TEK KELİMEYLE VAHŞET!

Gündem 18 Şubat 2019 15:38
Videoyu Aç TEK KELİMEYLE VAHŞET!
A
a

Düzce’de kan donduran bir vahşet yaşandı. İddiaya göre; sırf tarlasına girdi diye komşusunun ineğini önce sopayla döven ardından eline orağı geçiren gözü dönmüş adam adeta katliam yaptı. Karnına aldığı orak darbesiyle iç organları dışarı çıkan ineğin sahibi hayvanını o halde görünce hemen polis ekiplerine haber verdi. Tarlasında otladı diye hayvanı kesen cani polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, ineğin sahibi daha fazla acı çekmesin diye hayvanını kesti.

Hayvana şiddet olaylarına tepkilerin çığ gibi büyüdüğü ve kanunlardaki yaptırımların da giderek arttığı bir dönemde Düzce’de görülmemiş bir vahşet yaşandı.

Olay, merkeze bağlı Sarayyeri Mahallesi’nde iddiaya göre şöyle meydana geldi: “Mahallede tarlası bulunan Bahri K. komşusunun ineğini tarlasında otlarken görünce öfkeden adeta çılgına döndü. Tarla sahibi önce eline geçirdiği sopayla ineği hem kovaladı hem de dövdü. Hızını alamayan cani adam bu kez eline ot biçmekte kullanılan orağı aldı. Komşularının ‘Yapma, zararını karşılarız’ çığlıklarına aldırış bile etmeyen adam tek darbeyle hayvanın karnını yardı. Aldığı orak darbesiyle iç organları dışarı çıkan inek ayakta duramaz hale geldi. Bu sırada ineğin sahibi hemen durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede mahalleye gelen ekipler, gözünü bile kırpmadan hayvanı kesen Bahri K.’yi gözaltına aldı. Hayvan sahibi Ayhan Akgün kısa sürede yerde yığılıp kalan hayvanının daha fazla acı çekmemesi için kesti.”

Polisin bu vahşetle ilgili soruşturması sürüyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri