TEK BİR HEDEF İÇİN ÇALIŞTILAR

Asayiş 25 Mayıs 2017 10:30
Videoyu Aç TEK BİR HEDEF İÇİN ÇALIŞTILAR
A
a

Yurt genelinde eş zamanlı düzenlenen "Türkiye Güven Huzur Uygulaması 6" kapsamında Düzce'de denetimler gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Huzur-6" uygulaması kapsamında Düzce'de genel asayiş denetimi yapıldı. Uygulama dün akşam saat 20.00'da başladı.
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen uygulamada, çok sayıda polisin katılımıyla sabit yol uygulaması, eğlence mekanları ve umuma açık yerlerde denetim yapıldı. Asayiş uygulamasına, narkotik suçlarla, mali suçlarla, terörle, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, çevik kuvvet ve trafik ekipleri katıldı. Yapılan incelemeler sonucunda aranan şahıslar ve silah taşıyan şüpheliler gözaltına alınarak adli işlem uygulandı.Umuma açık yerlerde bulunanların Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgulamasına tabi tutulduğu uygulamada, kent giriş ve çıkışlarında oluşturulan kontrol noktalarında araçlar arandı. Kontroller sırasında 660 kişi sorgulanırken, aranan bir şahıs yakalandı, 4 kişi hakkında da adli işlem yapıldı.Yol denetimlerinde trafik kurallarına uymadığı belirlenen 21 araç sahibine 18 bin 954 lira ceza uygulandı, 1 araç da trafikten men edildi. Ayrıca kontrollerde iki ruhsatsız silahtan 2 kişiye işlem yapılan "Huzur Uygulaması 6" saat 22.00'da sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri