TEHLİKE SAÇAN KÖPRÜYÜ İNCELEDİLER

Gündem 10 Haziran 2020 15:04
Videoyu Aç TEHLİKE SAÇAN KÖPRÜYÜ İNCELEDİLER
A
a

Yığılca’nın Gökçaağaç Köyü’ne bağlı 2 mahalleyi birbirine bağlayan asma köprü, tehlike saçıyor. Dün Yığılca ilçesini ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, köprüde incelemelerde bulundu. DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız ile telefonda görüşen Keskin, bir an önce yeni köprünün yapılması gerektiğini dile getirdi.

Yığılca ilçesinin Gökçeağaç Köyü’ne bağlı iki mahalleyi birbirine bağlayan asma köprü, ilçenin en büyük sorunları arasında gösteriliyor.
Özellikle okula giden öğrenciler için büyük bir tehlike oluşturan asma köprüsü ile ilgili sıkıntıları AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e anlatan AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, “Bu köprüyü okula giden öğrenciler ve vatandaşlar kullanıyor. Özellikle Kış aylarında suyun debisinin yükselmesi ile bu köprünün üzerinden geçmek imkânsız hale geliyor. Bizim tek endişemiz, bu köprüyü kullanan öğrencilerimiz. Suya düşme tehlikeleri var. Bu nedenle biz bu köprünün bir an önce yapılmasını istiyoruz.” dedi.
Keskin talimat verdi
Bunun üzerine DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız ile telefonla görüşen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, köprünün projesinin olup olmadığını sordu. Gökçeağaç Köyü’ne bir köprü projesinin olduğunu öğrenen Keskin, köprünün bir an önce yapılmasının gerekliliği üzerinde durdu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pkmyas