T7 PETROLLERİ’NDE ÖNCELİK HALK SAĞLIĞI!

Gündem 27 Mart 2020 16:47
Videoyu Aç T7 PETROLLERİ’NDE ÖNCELİK HALK SAĞLIĞI!
A
a

Türkseven Şirketler Grubu’na bağlı T7 Petrol Ofisleri’nde yapılan dezenfekte çalışmaları, müşterilerini memnun etti. Akaryakıt almak için istasyonlara giren müşteriler, “Bir petrol ofisinde ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyoruz.” diyerek, firma yetkililerine teşekkür etti.

Koronavirüsü salgını nedeniyle, T7 Petrol İstasyonlarında da tedbirler üst seviyeye çıkartıldı. Türkseven Şirketler Grubu’na bağlı Düzce’nin firması T7 Petrol istasyonlarında sık sık yapılan dezenfektan çalışmaları, müşterilerini memnun ediyor.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan T7 Petrolleri, halk sağlığına da büyük önem veriyor. T7 Petrollerine bağlı istasyonlarda sıklıkla yapılan dezenfektan çalışmaları bugünde devam etti. Akaryakıt almak için istasyonlara giren müşterileri ellerinde ki kolonyalarla karşılayan çalışanlar, salgına karşı müşterilerin dikkatli olmasını istediler. İstasyonlarda yapılan dezenfekte çalışmalarında, kapı kolları başta olmak üzere, insan elinin değdiği her köşe ilaçlandı.
Konu ile ilgili Öncü TV mikrofonlarına konuşan T7 Petrol müşterileri, “İlk defa bir benzin istasyonunda böyle bir şeyle karşılaşıyoruz. Emeği geçen her kese teşekkür ederiz. Bizim sağlığımız için yapılan çalışmalar bunlar.” dedi.
İlaçlamayı yapan firma yetkilisi Mustafa Kemal Keskin ise, “T7 Petrolleri insan sağlığına çok büyük önem veriyor. Bura da insan elinin değdiği her köşeyi ilaçlıyoruz. Ayrıca market kısmında insan vücuduna zarar vermeyen anti bakteriyel dezenfekten ürünleri de satılıyor.” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri