SÜRPRİZ YAŞANABİLİR!

Gündem 14 Aralık 2017 16:08
Videoyu Aç   SÜRPRİZ YAŞANABİLİR!
A
a

İlk kez Öncü Haber'in duyurduğu 31 Aralık'ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti İl Kongresi için hazırlıklar devam ederken, henüz başkan adayının kim olacağı konusu netlik kazanmadı. Ankara'dan sızan bilgilere göre; sürpriz bir isim aday gösterilebilir.

İlk kez Öncü Haber duyurdu
5 Aralık tarihinde, Düzce kamuoyu, AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nin tarihini ilk kez Öncü Haber'in internet sitesinden öğrendi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programında son dakika bir değişiklik olmaması halinde kongre, 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15:00'da Kalıcı Konutlar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Hala aday açıklaması yapılmadı
2017'nin son gününde Cumhurbaşkanı'nı ağırlayacak olan Düzce'de kongre için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı konusu hala netlik kazanmadı.Kongreye 17 gün gibi az bir süre kala mevcut Başkan Hikmet Keskin ile mi yola devam edileceği yoksa koltuğun yeni bir isme mi verileceği konusunda Genel Merkez nezdinde bir açıklama henüz yapılmadı.

Bir sürpriz olabilir
Ankara'dan sızan bilgilere göre ise Düzce'de bir süpriz yaşanabilir. Gönlünde il başkanlığı yatan isimlerin Ankara yollarını aşındırdığı bilinirken, AK Parti Genel Merkezi'nin de partide önemli görevler üstlenen bazı isimlerle istişareler yaptığı gelen duyumlar arasında...

Ankara'ya henüz kimse çağrılmadı
AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'ne 2 hafta gibi bir süre kala genel merkezin ne mevcut il başkanını ne de potansiyel bir adayı görüşmeye çağırmadığı kulislerde konuşulurken, bu durum Ankara'nın Düzce için henüz son kararı vermediği şeklinde yorumlandı.Haftalar öncesinden aday açıklaması yapılan ilçe kongrelerinin aksine il başkanlığı için ince eleyip sık dokuyan genel merkezin sürpriz bir ismi aday olarak açıklaması kuvvetli ihtimaller arasında gösteriliyor.Tüm kongrelerde olduğu gibi tek liste şeklinde gidilecek seçimlerde Düzce için adayın kim olacağı konusunda şimdi gözler Ankara'da...
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri