STK’LARDAN JANDARMAYA MORAL ZİYARETİ

Gündem 3 Mart 2020 17:20
Videoyu Aç STK’LARDAN JANDARMAYA MORAL ZİYARETİ
A
a

Düzce’deki sivil toplum kuruluşları, Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz için Düzce İl jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya’yı ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya “Böyle ziyaretler bizlere moral oluyor. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Suriye’nin İdlib kentinde meydana gelen hava saldırısı sonucu şehit olan askerlerimiz için Düzce’de faaliyet gösteren meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşları, Düzce İl jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya’yı ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.
 Ziyarette konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Biz Düzce olarak devletimizin yanındayız. Bayrağımızın yanındayız.” dedi.
Bu tip ziyaretlerin kendileri için büyük moral olduğunu ifade eden İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, “Hepiniz buraya geldiniz bize moral oldunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
“Biz Düzce olarak devletimizin yanındayız”
Düzce olarak devletin ve bayrağın yanında olduklarını belirten TSO Başkanı Tuncay Şahin şunları söyledi: “Düzce Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya’yı ziyaret ederek baş sağlığında bulunduk. Biz Düzce olarak devletimizin yanındayız. Bayrağımızın yanındayız. Gidecek başka bir yerimiz yok. Ayrıca Düzce’de bir sinerji oluştu. Vali Bey, bakan bey, siz ve kurum müdürleri. Gerçekten güze işler yapılıyor Düzce’de. Biz sivil toplum kuruluşları olarak 15-20 dakikada bir araya gelebiliyoruz. Bizim ayrı gayrımız olmaz. Biz hepimiz aynı başkanız. Benim adıma diğer başkanlarda konuşabilir hiç sıkıntı olmaz. Burada hepimizin derdi Düzce’dir. Düzce’nin ayağa kalkmasıdır. Projelerimizi ona göre geliştiriyoruz. Biz sizden çok memnunuz. Devletimiz için ne gerekirse yaparız.”
“Hepiniz buraya geldiniz bize moral oldunuz.”
Bu ziyaretlerin kendileri için büyük moral olduğunu ifade eden İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya şunları söyledi: “Şehit olan Mehmetçiklerimizin mekanları cennet olsun. Allah ailelerine sabır versin. Allah inşallah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bize çok gelen oluyor. Atkı örenler, bere örenler askerlerimize göndermek için. Kek yapan, börek yapanlar var. Bu tip olaylar cephedeki askerleri çok büyük moral oluyor. Askere yazılacak 2 satır mektup onları için çok büyük şeyler. Hepiniz buraya geldiniz bize moral oldunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Düzce inşallah lokomotif olacak. Gerçekten Düzce’de o potansiyel var. Gelecek 3-5 yıl içerisinde Düzce lojistik merkezi olacak. Çok güzel bir merkez olacak. 3-5 yıl sonra Düzce çok güzel bir yer olacak. Ben buna inanıyorum. “

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri