STANT KAZANCI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GİDECEK  

Gündem 7 Haziran 2022 12:46
Videoyu Aç STANT KAZANCI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GİDECEK  
A
a

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Kulübü, 6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali’nde sahne alarak yaptıkları gösterilerle izleyenleri büyüledi. Çocuk Kulübü festivalde açtığı stantta elde ettikleri geliri ihtiyaç sahibi çocukların ailelerine bağışlayacak.

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri, Düzce Otları Bereket Festivali’nde stant açarak kendi elleriyle ürettikleri ürünleri satışa sundu. Çocuk Kulübü personelinin yaptığı sabunları ve yiyecek ürünlerini kazanca çevirdi. Elde edilen gelir ise ihtiyaç sahibi ailelere gidecek.
Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, 4 gün süren festivalde çocuklara geçici dövme, hint kınası, taş ve yüz boyama gibi etkinlikler düzenleyerek miniklerin gönüllerini kazandı. Tam kadro olarak festivalde yer alan Çocuk Kulübü, özellikle çocukları eğlendirmek için birçok etkinlik düzenledi.
MİNİKLERİN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ
Düzce Otları Bereket Festivali’nde sahne alan Çocuk Kulübü’nün minik öğrencileri verdikleri konser, dans ve cimnastik gösterisi ile izleyenleri etkiledi. İlk olarak kendi enstrümanlarıyla şarkılar söyleyerek alkış alan çocuklara zumba gösterisi de eklenince festivalde farklı bir hava katılmış oldu. Son olarak cimnastik gösterisi yapan minikler, yaptıkları hareketlerle izleyenlerden tam not aldı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri