SPORCULAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Gündem 1 Mart 2019 13:33
Videoyu Aç SPORCULAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ
A
a

Düzce’de faaliyet gösteren bir spor kulübü yöneticileri, çeşitli branşlarda dereceye giren sporcuları ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Ay, sporculara başarılar diledi.

Düzce’de faaliyet gösteren bir spor kulübü yönetici ve öğrencileri Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti. Ulusal ve uluslar arası turnuvalara hazırlanırken yaklaşan müsabakalar öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret edenler arasında karate ve wushu branşlarında önemli başarılara imza atan Kulüp Başkanı ve Antrenör Ayşegül Ödemiş, Antrenör Gökhan Bahadır ile sporcular yer aldı. Türkiye, Balkan ve Avrasya turnuvalarında şampiyon olan sporcularla birlikte yapılan ziyarette Başkan Dursun Ay’a Kulüp Başkanı Ayşegül Ödemiş tarafından gelecek turnuvalar hakkında bilgiler aktardı. Ödemiş, şunları söyledi;  “Wushu branşımız ile 9-10 Mart’ta Nevşehir Okullar arası Türkiye Şampiyonasına, 10-14 Mart’ta Türkiye Şampiyonası ve ardından da 18-19 Ekim’de Portekiz’de düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında ilimizi ve Türkiye’yi temsil edeceğiz. Şampiyon olmak için çalışmalarımıza sıkı bir şekilde devam ediyoruz.”
Başkan Dursun Ay da sporculara ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz. İnanıyorum ki gençlerimiz ulusal ve uluslararası müsabakalardan önemli başarılarla dönecektir. Kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaret Başkan Ay’ın gençlere hediye vermesi ile sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri