SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Gündem 11 Haziran 2017 10:33
Videoyu Aç SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ
A
a

Çilimli Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, dünyanın değişik coğrafyalarındaki problemlerin çözümüne katkı sağlayacaklarını belirterek, dostları yalnız bırakmayacaklarını söyledi. Özlü, ayrıca baba evinin bulunduğu Çilimli ile Düzce’ye dair verdikleri sözlerin arkasında olduklarını projelerin yakın zamanda gerçekleşeceğini belirtti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çilimli’de belediye tarafından Kapalı Pazar yerinde düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı.
Programa AK Parti Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile diğer ilçe belediye başkanları, AK Parti teşkilat üyeleri, sanayiciler, iş adamları, muhtarlar ve ilçe halkı katıldı. İftar öncesi semazen gösterisi yapılırken akşam ezanı önce hep birlikte dua edildi. İftarın yapılmasının ardından Bakan Özlü, Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenen 'Bisiklet Dostluğu' projesi kapsamında 10 Suriyeli ve Türk çocuğa bisiklet hediye etti.Özlü, iftar programındaki konuşmasında, ramazan ayının yarısına gelindiğini söyledi.Özlü, dünyanın değişik coğrafyalarındaki problemlerin çözümüne katkı sağlayacaklarını belirterek, "Bugünlerde hem dünyada hem de Türkiye'de önemli gelişmeler oluyor. Bunları inşallah hep beraber aşacağız. Dostlarımızı yalnız bırakmayacağız, onlara yardımcı olacağız. Problemlerin çözümlerinde katkı sağlayacağız." dedi.Düzce ve Çilimli'de yapılan yatırımları takip ettiklerini aktaran Özlü, "Çilimli ve Düzce'de daha önce söylediğimiz sözlerin arkasındayız. Projelerimizi tek tek takip ediyoruz. İnşallah bunların bir kısmının yakın zamanda gerçekleştiğini hep birlikte göreceğiz. Bunlar, uzun yıllardır takip ettiğimiz ve üzerinde çalıştığımız projeler. Bunları inşallah hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri