SORUNLAR ÇÖZÜLECEK, İHTİYAÇLAR GİDERİLECEK

İlçe Haber 1 Temmuz 2021 15:21
Videoyu Aç SORUNLAR ÇÖZÜLECEK, İHTİYAÇLAR GİDERİLECEK
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, mahalle ziyaretleri kapsamında Yeni Mahalle’de incelemelerde bulundu. Yeni Mahalle Muhtarı Kadir Kaplan ile görüşen Başkan Yanmaz, “Hep birlikte Akçakoca’mız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hem belediye eliyle yürütülen çalışmaları yerinde incelemek hem de vatandaşlarla bir araya gelmek için sık sık sahada olan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz mahalle gezilerine devam ediyor.
Mahallenin ihtiyaçlarını dinledi
Başkan Okan Yanmaz, beraberinde Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan ile birlikte Yeni Mahalle’yi ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Kadir Kaplan ile görüşen Başkan Yanmaz, mahallenin ihtiyaçları ile ilgili notlar aldı. Mahallede incelemelerde bulunan Başkan Yanmaz, görüştüğü esnaf ve vatandaşların da taleplerini dinledi notlar aldı. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Yanmaz, sıkıntı ve talepleri dinledi, ihtiyaçların giderilmesi için birim müdürlerini telefonla arayarak talimat verdi.
“Güzel sözler bizi ziyadesiyle mutlu ediyor”
Mahalle gezilerine ilişkin açıklama yapan Başkan Yanmaz, “Yeni Mahalle’deyiz. Mahallemizde başkan yardımcımız ile birlikte vatandaşlarımız ile görüşüyoruz. Hem esnafımızdan hem vatandaşımızdan güzel sözler dinliyoruz, bu da bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. İnşallah Yeni Mahalle’mizi gün geçtikçe daha güzel hale getireceğiz. Hep birlikte Akçakoca’mız için Yeni Mahallemiz için var gücümüzle çalışmamıza devam edeceğiz.” diye konuştu.
“El ele vererek eksikleri gidereceğiz”
Yeni Mahalle Muhtarı Kadir Kaplan ise “Akçakoca Belediye Başkanımız Sayın Okan Yanmaz ve Başkan Yardımcımız Şenol Yazgan’a bizleri ziyaret ederek ihtiyaçlarımızı sorduklarından ötürü teşekkür ediyorum. Hep birlikte el ele vererek güzide mahallemizin eksiklerini gidereceğiz.” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
kklklllkkdsa