SORUN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU

Gündem 19 Şubat 2019 11:38
Videoyu Aç SORUN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU
A
a

Düzce'de 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, Okul-Mahalle Spor Kulüpleri Kuruluş Planlama Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda spor kulüplerinin durumları, sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında düzenlenen toplantıda, ildeki okul-mahalle spor kulüpleri kuruluş çalışmalarının tüm yönleri ile değerlendirilmesi, yasal dayanaklarının tespiti, yaşanabilecek sorunlar ve çözüm önerilerinin ortaya çıkartılması ve iyi uygulama örnekleri konuşuldu. 

Spor kulüplerinin ildeki durumu, okul spor kulüplerinin diğer kulüpler arasındaki yerleri, spor kulüplerinin yasal kuruluş süreçleri, yasal dayanaklar, karşılaşılan sorunlar, çözüm önerileri, eğitim bölgelerinde spor salonu, çok amaçlı salon, yüzme havuzu gibi spor faaliyetleri için gerekli yapısal imkanların genel değerlendirilmesi ve paydaşların görev ve sorumluluklarının belirlenmesi yönelik istişarelerin yapıldığı toplantı ile okul-mahalle spor kulüpleri kurulması, spor dallarında yetenekli olan çocukların öğleden sonra bu spor kulüplerinde yoğunlaştırılmış, antrenmanlara katılımları için gereken yapının kurulması öngörülüyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri