SONUNDA KAVUŞTULAR

Gündem 6 Ağustos 2017 11:10
Videoyu Aç SONUNDA KAVUŞTULAR
A
a

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalinde hizmet veren taksiciler aylardır bekledikleri taksi durağına kavuştu. Memniyetlerini dile getiren taksiciler, şimdi duraklarının açılması için gün sayıyor.

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan taksiciler 10 aydır bekledikleri durağa kavuştu. Taksilerini koymaya yer bulamadıkları gibi kendilerinin de konaklamaya yerleri olmayan taksicilerin hasreti sona erdi. Duraklarına kavuşan taksiciler şimdi de durağın kendilerine devredileceği günü bekliyorlar.
Memnuniyetini dile getiren taksicilerden Cengiz Ataseven mikrofonumuza  şu fadelerde bulundu: ''Biz 10 aydan beri buradayız, kışın soğukta buradaki dükkanların birinde idare ettik, yazın sıcakta sıcağın altında oturduk. Başkanımız sağolsun durağımızı yaptı, gönderdi geçte olsa.'' ifadelerinde bulunan Cengiz Ataseven, en kısa zamanda da duraklarının açılışının yapılacağını şu şekilde ifade etti.

''Açılış yapılacak''
''Şimdi durağımızın açılışı yapılacak inşallah, ne zaman gelirse başkanımız. Bizde rahat edeceğiz. Durağımız 2 gün önce geldi, dün de ulaştırma müdürümüz geldi en kısa zamanda açılışı yapılacak ama tarihini bilmiyoruz. Bizim en azından dinlenebileceğimiz, oturup kendi kendimize kalabileceğimiz, rahat edebileceğimiz bir yer olacak. Güzel oldu. '' dedi.Taksicilerin 10 aydır beklemelerine değen modern taksi durağının ne zaman açılacağı ise henüz bilinmiyor.


 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri