SÖNMEZ: FİTNE YUVASI KAPATILSIN

Gündem 9 Ekim 2017 15:15
Videoyu Aç  SÖNMEZ: FİTNE YUVASI KAPATILSIN
A
a

ABD’nin Türkiye'ye yönelik vizeleri durdurma kararıyla ilgili açıklama yapan Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, atılan adıma verilecek en iyi cevabın ‘fitne yuvası’ olarak nitelendirdiği İncirlik Üssü’nün kapatılarak Mehmetçiğe devredilmesi olduğunu ifade etti.

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, ABD’nin Türkiye’ye yönelik vize kararı almasını yaptığı yazılı açıklama ile değerlendirdi. Kararla birlikte ABD’nin Türkiye’ye karşı gerçek niyetini bir kez daha gösterdiğini ifade eden Sönmez, ABD’nin Türkiye’yi bölmeye çalışmasına izin vermeyeceklerini dile getirdi.

Hepsi boşa çıkarılıp bozguna uğratılmıştır”
ABD ile örtülü bir savaş sürdüğünü kaydeden Sönmez, “Kuzey Irak’taki çuval olayı, Ergenekon tertipleri, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi, Suriye’nin kuzeyinde ABD-İsrail koridoru açma girişimi hepsi boşa çıkarılıp bozguna uğratılmıştır. Barzani kullanılarak kurulmak istenen ikinci İsrail girişimi de bunların parçasıdır.” dedi.

Güvenliğimiz için kabul edilir bir olay değildir”
ABD’ye vize kararının ardından verilecek en iyi cevabın, İncirlik Üssü’nün kapatılarak Mehmetçiğe devredilmesi olduğunu aktaran Sönmez, “Bu fitne yuvası hem PKK-PYD-YPG’nin destek üssü, hem de 15 Temmuz hain darbe girişiminin organize merkezidir. Kendi toprağımızda düşmana destek üssüne müsaade etmek güvenliğimiz için kabul edilir bir olay değildir. Gereği yapılmalıdır.” ifadelerine yer verdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri