SONBAHAR BAKIMI...

Gündem 21 Ekim 2018 10:44
Videoyu Aç SONBAHAR BAKIMI...
A
a

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir merkezi ve çevresinde ağaç budama çalışmalarına devam ediyor.

Düzce Belediyesi cadde ve sokaklarda sonbahar temizliğine başladı. Bir yandan budanması gereken ağaçları budayan ekipler bir yandan da temizlik çalışması yürütüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri budama çalışmalarına Düzce Emniyet Müdürlüğü bahçesinde devam etti. Emniyet bahçesindeki çalı, diken ve ağaçların budama ve bakımları yapıldı. Budama çalışmalarında; ağaçların yere sarkan dalları temizlenirken, ağaçların gelişimini kuvvetlendirmek, sağlıklı kalmasını sağlamak ve rüzgar nedeni ile ağaç dallarının kırılıp çevreye herhangi bir zarar vermemesi için budama çalışması yapıldı. Konu ile yapılan açıklamada; Düzce Emniyet Müdürlüğü bahçesinde bulunan ağaçların daha sağlıklı, daha kuvvetli ve dengeli bir gelişim gösterebilmesini sağlamak amacıyla, aynı zamanda da kötü görüntüye sebep olan çalı ve dikenlerin temizlenmesiyle daha güzel bir görünüme sahip olacağı belirtildi.

Banklar elden geçiriliyor

Öte yandan Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri banklarda tamir ve tadilat işlemine devam ediyor. Kalıcı Konutlar 13. Bölge'de bank tamiri ve montaj işlemlerine başlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri vatandaşların daha rahat zaman geçirebileceği, kısa süreli de olsa soluk alabilecekleri, oturup dinlenebilecekleri bankların daha kullanıma elverişli hale getirilebilmesi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Vatandaşların talepleri doğrultusunda şehir merkezinde ve genelinde ihtiyaca cevap vermeyen bankların tamirine aralıksız devam edileceği bildirildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri