SOKAK KÖPEKLERİ TEHLİKE SAÇIYOR

Gündem 22 Mart 2021 15:17
Videoyu Aç SOKAK KÖPEKLERİ TEHLİKE SAÇIYOR
A
a

Koçyazı Mahallesi çevresini mesken tutan ve sürüler halinde gezen sokak köpekleri site sakinlerini isyan ettirdi. Köpeklerden dolayı çocuklarını sokağa çıkartamadıklarını söyleyen vatandaşlar, soruna çözüm bulunmasını istedi.

Koçyazı Mahallesi 2407. Sokak ve TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu çevresindeki çözüm bulunamayan sokak köpekleri vatandaşların korkulu rüyası haline geldi. Sorunun çözümü için daha önce birçok kez Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimine şikayette bulunan vatandaşlar, bugüne kadar sonuç alamayınca, çözüm için çareyi 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na ulaşmakta buldu.
“Hayvan sevmek başka zarar veriyorsa çaresini bulmak çok başka şey”
Dışarıya çıkmaktan korktuklarını ve oyun çağındaki çocuklarının da eve hapsolduğunu ifade eden tepkili vatandaşlar, mesajda şu ifadeleri kullandı:
“Koçyazı Mahallesi 2407 sokak ve Alibey sitesi ve Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu çevresindeki sokak köpeklerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Çocuklarımız ve biz büyükler korkarak market, okul gibi yerlere gidebiliyoruz. Beyaz Masa’nın sizin aracılığınız ile duruma el atmasını istiyoruz. Hayvan sevmek başka zarar veriyorsa çaresini bulmak çok başka şeyler.“
Mahalleli, gün geçtikçe büyüyen soruna çözüm bulunması için artık yetkililerin harekete geçmesini istiyor.
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri