SİYASİ BİR RANT ÇIKMAZ

Gündem 25 Mayıs 2018 16:45
Videoyu Aç   SİYASİ BİR RANT ÇIKMAZ
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, dövizde yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Özlü, seçim atmosferini fırsata çevirmeye çalışan bazı kesimler olduğuna işaret eden Bakan Özlü, "Meydanı; bu ‘kriz sevicilere’ bırakmayacağız. Buradan size siyasi bir rant çıkmaz. Hem milletimiz, hem ekonomi yönetimimiz; oynanan oyunun farkındadır. Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız.” dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Türk Standartları Enstitüsü (TSE)'nün 57.Genel Kurul Toplantısı'na katıldı. Burada bir konuşma yapan Bakan Özlü, dövizdeki son gelişmeleri de değerlendirdi.

"Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız"
24 Haziran seçimleri öncesi, seçim atmosferini fırsata çevirmeye çalışan, bazı ‘kriz seviciler’in ortaya çıktığını belirten Bakan Özlü, "Meydanı; bu ‘kriz sevicilere’ bırakmayacağız, bu spekülatörlere fırsat vermeyeceğiz. Dövizdeki dalgalı seyir üzerinden, Türk ekonomisini değerlendirenler, yanlış hesap yapmaktadırlar. Dolayısıyla; bu çevrelere sesleniyorum: Boşuna uğraşmayın, buradan size ekmek çıkmaz. Buradan size siyasi bir rant çıkmaz. Hem milletimiz, hem ekonomi yönetimimiz; oynanan oyunun farkındadır. Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız. Seçim sürecinde ve sonrasında; mali disiplinden, enflasyonla mücadeleden, istihdam artışından ve büyüme odaklı ekonomi politikalarımızdan taviz vermeden, yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri