SİYASETİN TANSİYONU DÜŞTÜ

Gündem 4 Eylül 2017 11:41
Videoyu Aç SİYASETİN TANSİYONU DÜŞTÜ
A
a

Kurban Bayramı siyasetin nabzını bir nebze de olsun düşürdü. Bayram nedeniyle siyasi mücadeleyi bir kenara bırakan siyasi partilerin temsilcileri birbirlerini ziyaret ederek birlik beraberlik örneği sergiledi.

Kurban Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan ve yönetimi, AK Parti Düzce İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Tozan ve yönetimi AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve AK Parti İl Yönetimi ile bayramlaştı. 
Keskin, Tozan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. CHP’nin ikinci durağı ise Saadet Partisi oldu. Saadet Partisi il teşkilatının bayramın üçüncü günü düzenlediği bayramlaşma merasimine CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs da katıldı.Bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajı verildi. Arakan’da Müslümanların maruz kaldıkları vahim tablo her iki partinin gündeminde geniş yer buldu. 
Kardeşlik vurgusunun yapıldığı ziyarette Düzce için birlikte çalışıldığı belirtildi.
 
1000
icon
ALİ AKSU 6 Eylül 2017 15:07

SAYIN BAKAN BAYRAMLAŞMAYA GELİYOR ORTADA YIĞILCALI HEMŞERİLERİ YOK AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN DAHİ KİMSE YOK AK PARTİYİ İSTESENİZDE BATIRAMAZSINIZDA NE DEMİŞTİ HİKMET KESKİN YOLA DEVAM HAYIR İLK ÖNCE KENDİ ARKASINDAN YIĞILCA YÖNETİMİ DEĞİŞMELİ UFUKTA GÜNEŞ YOK KARANLIK DİKKAT EDELİM.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri