ŞİRKET ANLAŞMAYI FESHETTİ

Gündem 12 Mayıs 2022 17:29
Videoyu Aç ŞİRKET ANLAŞMAYI FESHETTİ
A
a

Düzce Belediyesi iştirak şirketi Bahçeşehir A.Ş. şehrin birçok bölgesindeki sitelerine temizlik ve bakım hizmeti verdiği Algün İnşaat ile arasındaki anlaşmayı tek taraflı feshetti. Algün İnşaat ile yolların ayrılmasının arka planında anlaşma şartlarına uyulmaması olduğu ortaya çıktı.

Düzce’de site ve tesis yönetiminin geliştirilmesi ve vatandaş odaklı hizmetin oluşturulması amacıyla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından kurulmasına ön ayak olunan Bahçeşehir Yönetim A.Ş., kent nüfusunun önemli bir bölümünün yaşadığı Bahçeşehir Bölgesi başta olmak üzere kentteki birçok siteye hizmet veriyor.
Binlerce konuta aylık belirlenen bir ücret üzerinden hem apartman temizliği hem de bahçe bakımı sağlayan Bahçeşehir A.Ş. personelinin 2 yıldır yürüttüğü çalışmaların başarılı bulunması üzerine sorumluluk alanı genişleyen şirket, yeni anlaşmalarla hizmet yelpazesini genişletiyor.
Düzce’de inşaat firmalarının site yönetiminde tercih sebebi olan Bahçeşehir A.Ş., uzun süredir taahhütlerini yerine getirmeyen Algün İnşaat ile arasındaki anlaşmayı tek taraflı feshetti.
Aylardır Algün İnşaat’ın yaptığı sitelere düzenli olarak hizmet veren Bahçeşehir A.Ş., anlaşma şartlarına uyulmaması üzerine firmayla yolları ayırma yoluna gitti.
Yakın zamanda başkanlığına aynı zamanda AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı olan Gönül Ekiz Asuk’un seçildiği ve yönetim kurulunda Yaşar Özdemir, Murat Aydın, Özcan Çakmakçı ve İsmail Biriktir’in yer aldığı Bahçeşehir A.Ş. yönetimi, göreve gelir gelmez sorunlu şirketlerin üzerini kırmızı kalemle çizme kararı aldı.
Bu doğrultuda uyarılara rağmen gerekli şartları sağlamayan Algün İnşaat siteleri, hizmet kapsamından çıkarıldı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri