ŞIRALIK'A ÜST DÜZEY ZİYARET

Spor 25 Ocak 2019 17:26
Videoyu Aç ŞIRALIK'A ÜST DÜZEY ZİYARET
A
a

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Düzcespor'un Şıralık'ta bulunan spor tesislerini ziyaret ettiler. Ziyarette Vali Dağlı ve Başkan Ay, Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam, yönetici Ömer Arslan , teknik heyet ve futbolcuları Ofspor maçında aldıkları 3 puan ve sergiledikleri güzel futbol için tebrik ettiler.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzcespor'un Şıralık'taki tesislerini ziyaret ettiler. Vali Dağlı ve Başkan Ay, Ofspor karşısında kazanılan galibiyet için yönetimi ve futbolcuları kutladılar. Ziyaret sırasında tesis içinde  teknik heyet ve sporcularla sohbet eden Vali Dağlı, Ofspor karşısında alınan üç puan ile Düzce halkının moralinin yerine geldiğini dile getirdi. Teknik direktör M.Kenan Öztürk, valilik ile belediyeyedestekleri için teşekkür ettikten sonra şunları söyledi; "Çok geniş kadromuz yok. 22 kişilik kadromuz var.Kadroda tecrübeli ve tecrübesiz arkadaşlarımız da var.Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımıza söz veriyoruz. "   
Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam da vali ve belediye başkanını  haftasonu oynanacak müsabakaya davet etti. 
Düzcespor Şıralık tesislerinde suni çim saha olduğu, tesislere yakın bir yerde doğal çim sahaya da ihtiyaç duyulduğunun yöneticiler tarafından Vali Dağlı ile Başkan Ay’a iletilmesi üzerine ilgilenecekleri sözünü de aldılar. 
 Ziyaret sonrası tesis önünde basına demeç veren Vali Dağlı,  “Tesisleri gördük ama asıl gençlerimizi görmek ve tebrik etmek için geldik. Ofspor galibiyetinden dolayı tebrik ediyoruz. Arkadaşlarımızla gurur duyduk. Düzce halkımızın da canı gönülden futbolcularımızla birlikte olduğunu biliyoruz. Bunu biraz daha yakından hissetirmek istiyoruz. Düzceli vatandaşlarımız halkımız hemşerilerimiz de maçlara gelmek suretiyle biraz daha hissetirsinler. Maddi ve manevi desteklerimizle Düzcespor'umuzun yanında bulunalım. Gençlerimiz pırıl pırıl herşeyleri ile dinamik ve azimli başarıya koşuyorlar, inşallah Düzcemizin adını çok güzel bir şekilde tüm ülkeye duyurmuş olacağız. Tekrar sporcularımızı kutluyorum. Emeği geçen kıymetli belediye başkanımıza, düzcespor başkanımız Özgür beye, Ömer beye, kulüpte çalışan arkadaşlarımıza ve tüm hocalarımıza teşekkür ediyoruz" dedi. 
Başkan Ay ise “Sayın Valimiz ile beraber tesislerimizi gezdik, sporcularımızı tebrik ettik, sporcularımız gerçekten başarı gösteriyorlar. Bu hareket Van maçının ikinci devresiyle başladı. Ofspor maçında da kendisini gösterdi. İnşallah Karşıyaka maçıyla bu hafta arkadaşlar bir daha kendilerini gösterecekler. Başkanımızı ve tüm futbolcularımızı kutluyorum. Sporcularımızın bütün maddi ve manevi konularını Sayın Valimiz ile birlikte takip ediyoruz. Tüm Düzce halkını maçlara bekliyoruz, halkımızın maddi manevi katkılarını bekliyoruz. Pazar günü Karşıyaka maçına da Sayın Valimiz ile birlikte gelmeye çalışacağız” şeklinde konuştu. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri