SELİN VURDUĞU YOLLAR YENİLENDİ

Gündem 19 Mayıs 2020 17:03
Videoyu Aç SELİN VURDUĞU YOLLAR YENİLENDİ
A
a

Düzce İl Özel İdaresi tarafından devam edilen köy yolları bakım, onarım ve asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde meydana gelen selden etkilenen köy yolları başta olmak üzere, merkez ve ilçeye bağlı bazı köylerde yol asfalt ve bakım çalışmaları tamamlandı.

Asfalt sezonunun açılması ile birlikte Düzce İl Özel İdaresi köy yollarında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, geçtiğimiz yıl selden zarar gören Akçakoca ve Cumayeri ilçelerine bağlı köy yolları başta olmak üzere, merkez ve ilçelere bağlı bazı köylerde asfalt, bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.
Düzce Valiliği tarafından, konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, şu bilgilere yer verildi:
“Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı'nın koordinasyonunda İl Özel İdaresince köylerimizin yol yapım ve bakım çalışmaları devam etmektedir. 2020 çalışma planı doğrultusunda, ilimizde 17-18 Temmuz 2019 tarihlerinde meydana gelen sel felaketinden etkilenen köyler başta olmak üzere merkez ilçeye bağlı bazı köylerde yol asfalt ve bakım çalışmaları gerçekleştirilmiştir.  Bu kapsamda, Akçakoca İlçesi Esmahanım Köyü'nde 2.2 Km, Dilaver Köyü'nde 0.8 Km, merkez ilçede Musababa Köyü'nde 1.35 Km, Gümüşpınar Köyü'nde 1 Km, Doğanlı Köyü'nde 0.75 Km ve Günbaşı Köyü'nde 2 Km olmak üzere toplam 8.1 Km asfalf çalışması tamamlanmıştır. Ayrıca, Akçakoca ilçesi ve ilimiz merkezinde 4 adet altyapı ekibi ile asfalt altı altyapı çalışmaları aralıksız bir şekilde devam etmektedir.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri