ŞELALELERE GÜNÜBİRLİK TURLAR DÜZENLENECEK

Gündem 30 Ağustos 2018 17:57
Videoyu Aç  ŞELALELERE GÜNÜBİRLİK TURLAR DÜZENLENECEK
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediye tarafından bir süre önce hizmete açılan Aydınpınar Şelalesi’nde bir basın toplantısı düzenledi. Başkan Ay, Düzce Üniversitesi’nin yeni akademik yıla başlamasının ardından Güzeldere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi ve Akçakoca’yı kapsayan ücretsiz günübirlik turlar düzenlemeyi planladıklarını açıkladı.

Kurban Bayramı’ndan önce açılışı gerçekleştirilen Aydınpınar Şelalesi, vatandaşların ilgi odağı haline gelmeye başladı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da dün hem belediyenin işletmeciliğindeki tesisleri inceleyip vatandaşlarla sohbet etti, hem de basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Ay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Melensu Park’ın ardından Aydınpınar Şelalesi’ni de devreye soktuk. Bütün Düzceliler’i gezmek için buraya davet ediyoruz. Daha farklı mesire alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz Kurugölü’müz var ve yakında oraya da müdahale edeceğiz. İnsanların şehrin kalabalığından, yorgunluğundan kurtulup buralara gelmesi için burayı devreye soktuk. Vatandaşların hafta sonlarını buralarda değerlendirmelerini temenni ediyoruz. Bayramdan önce açmamıza rağmen burası da çok büyük ilgi gördü. Gelen misafirlerimizin ihtiyaçları nelerdir onları da tespit edip hızlı bir şekilde gidermek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Üniversitemiz açıldığı zaman Güzeldere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi hatta Akçakoca’yı kapsayan ücretsiz günübirlik turlar yapmayı düşünüyoruz.”

Atların rengini beğenmiyorlarsa şu anda bu renkler var”
Melensu Park’ta görev yapan atlı zabıtalar konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Ay, bu konuda kendisine şikayet gelmediğini söyleyerek, şu şekilde konuştu: “Atlı zabıtalar çalışmalarına devam ediyor. Atları öğle sıcağında çalıştırmıyoruz. Bu nedenle ikindiye doğru çalışmaya başlayıp gece saatlerine kadar atlı zabıtalarımız çalışmalarına devam ediyor. Bu konuya vatandaşlarımız ilgi gösteriyor. Şikayeti olan varsa da bize bildirebilir. Atların rengini beğenmiyorlarsa şu anda bu renkler var. Şikayeti olanlar neyi şikayet ediyor merak ediyorum doğrusu. Şikayetler bize ulaşmadıkça bir şey diyemiyorum.”

Çok büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz”
Değerlendirmelerin ardından Başkan Ay, Aydınpınar Şelalesi’ne gelen vatandaşların yanına da giderek alanı beğenip beğenmedikleri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Buraya gelen halkımızın yanına giderek görüşlerini aldık. Onların memnuniyetini arttırmak için buraya çocuk oyun parklarını ilave edeceğiz. Buraya gelen vatandaşları diğer arkadaşlarına da burayı anlatarak gelmelerini sağlayacak. Dolayısıyla yakın bir zamanda Melensu Park gibi burasının da çok büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri