FLAŞ HABER saat

ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN PEDALLADILAR

Gündem 12 Temmuz 2017 16:22
Videoyu Aç  ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN PEDALLADILAR
A
a

İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinleri kapsamında bisiklet turu düzenlendi.

Düzce İl Halk Sağlığı Müdürlüğü 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla bisiklet turu etkinliği düzenledi. Etkinliği 15 Temmuz’da sonlandırmayı planlayan bisiklet tutkunları o gece vatandaşla birlikte demokrasi nöbet tutacak. Düzce Anıtpark Meydanında başlatılan etkinlik öncesinde tüm şehitler için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
15 Temmuz dışarıdan kaynaklı bir çete hareketidir.”
Günün önemine ilişkin konuşma yapan İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Özyörük şöyle konuştu:
15 Temmuz üzerinden bir yıl geçen ülkemize birliğimize kasteden elim hadise bugün itibariyle milletimizin bir aşısı olmuş, birliğimize ve dirliğimize hizmet eder hale gelmiştir. Bundan sonra ülkemizin bütün dünyaya, bütün insanlığa barış ve adaleti getirecek olan mayasının artık kuvvetlendiği gün olacaktır. 15 Temmuz dışarıdan kaynaklı bir çete hareketidir. Şehitler zincirimize yeni halkalar katıldı.Gaziler kervanına yeni gazilerimiz katıldı. Bundan sonrası için hep birlikte tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet için bütün insanlığa barış, adalet ve özgürlük için çalışacağız.”Etkinlik kapsamında çizdikleri rotayı aktaran Özyörük, 15 Temmuz gecesinde Anıtpark Meydanında vatandaşla beraber olacaklarını belirtti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri