SEÇİMLERİ KAYBEDERSEK DÜNYA KAYBEDER

Siyaset 17 Haziran 2018 10:55
Videoyu Aç  SEÇİMLERİ KAYBEDERSEK DÜNYA KAYBEDER
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nca 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde görev alacak sandık görevlilerine yönelik eğitim verildi. Eğitim seminerinde konuşma yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “24 Haziran’da Düzce olarak cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağız. Eğer seçimleri kaybedersek sadece biz kaybetmiş olmayacağız. Seçimleri kaybedersek dünya kaybeder, Suriye kaybeder, İran kaybeder, Mynanmar kaybeder, mazlum halk kaybeder.” dedi.

AK Parti’de 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerine ilişkin çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda bayram öncesi bir otelin toplantı salonunda sandık görevlilerine yönelik eğitim düzenlendi.Yoğun katılımın olduğu eğitime AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Ayşe Keşir, Fahri Çakır ve Numan Çabuk, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ile parti il ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı. Eğitime katılamayan ancak eğitime katılanlar için düzenlenen iftar yemeğine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada muhalefete yüklendi.

Karşı taraf yıkmak üzerine konuşuyor; kinle ve nefretle davranıyor”
“Bizim başbakanımız, cumhurbaşkanımızın konuşmaları hep yapmak üzerine, sevgi üzerine şefkat üzerine.” diyen Bakan Özlü, şu ifadelerde bulundu: “Biz yapacaklarımızı söylüyoruz, yaptıklarımızı söylüyoruz, sevgi ile şefkatle davranıyoruz. Karşı tarafa bakın, karşı taraf yıkmak üzerine konuşuyor. Kinle ve nefretle davranıyor, tepki ile davranıyor. Aramızda ki fark bu. Biz yapmak için, yapacaklarımız için yaptıklarımız için konuşuyoruz. Karşı tarafın yaptığı hiçbir şey olmadığı gibi yapmamak üzerine, yıkmak üzerine konuşuyorlar. Muhalefet söylemlerine bakın, sevgi, şefkat, kucaklamak bunları göremezsiniz. Tutturmuşlar AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan, başka söyledikleri bir şey yok. Türkiye'nin geleceği sadece Türkiye'nin geleceği değil, bölgenin geleceği, mazlumların geleceği, AK Parti'nin geleceği ile ilgilidir. Biz ne kadar güçlü olursak, AK Parti ne kadar güçlü olursa, arkamız ne kadar güçlü olursa Türkiye o kadar güçlü olacak. Bizim bölgemizde ki mazlumlar, yoksullar haksızlığa uğrayanlar, onlarda o kadar güçlü olacaklar. Dolayısı ile bu son 10 gün sizlerden büyük bir heyecan, şevk ve istekle çalışmanızı istiyoruz. İnşallah hep beraber çalışacağız.”

Sadece biz değil dünya kaybeder”
Eğitim seminerinde konuşma yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise şu ifadelere yer verdi: “Asıl sandıkların bekçisi olan ve sandıkların namusunu koruyan sizlersiniz. Biz 24 Haziran’da 80 milyon olarak Düzce olarak cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağız. Eğer seçimleri kaybedersek sadece biz kaybetmiş olmayacağız. Seçimleri kaybedersek dünya kaybeder, Suriye kaybeder, İran kaybeder, Mynanmar kaybeder, mazlum halk kaybeder. Bu seçim tarihin yazılacağı bir seçim. 24 Haziran’da rekor bir oyla kazanacağız.”Bakan Özlü, iftar programının ardından partililerle basına kapalı toplantı yaparak sahur programına katılmak için Yığılca ilçesine gitti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri