SEÇİM GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI

Gündem 13 Şubat 2019 13:28
Videoyu Aç SEÇİM GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
A
a

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde, sağlıklı ve güvenli bir seçim ortamı yaratılması amacıyla Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında ‘Seçim Koordinasyon Toplantısı’ gerçekleştirildi. Siyasi parti il temsilcileri ve ilgili kurum müdürlerinin hazır bulundukları toplantıda konuşan Vali Zülkif Dağlı, güzel ve sorunsuz bir seçim atmosferi temennisinde bulundu.

Yerel seçimler öncesi hazırlıklar sürüyor
Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Yüksek Seçim Kurulu kararları ile seçim güvenliği başlığı masaya yatırıldı. Toplantı sağlıklı ve güvenli bir seçim atmosferinin sağlanması amacıyla düzenlendi.  Düzce Valiliği toplantı salonunda Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan toplantıya , İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Adalet Komisyon Başkanı Ferhan Acar, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, siyasi parti il temsilcileri ile ilgili kurum müdürleri katıldılar. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Dağlı, seçim dönemi için güzel temennilerde bulundu.
Dağlı güzel bir seçim ortamı diledi
Dağlı, toplantının sebebi ve içeriği ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Burada ‘Seçim Güvenliği’ ile ilgili, ilimizdeki genel durum, Yüksek Seçim Kurulu kararlarından neler yapmamız gerektiği, bu konuları bir kez daha karşılıklı mütalaa etmek, irdelemek, varsa eksik ve gediğini gözden geçirmek üzere bir araya geldik. İnşallah güzel ve huzurlu bir seçim geçiririz. Seçimden sonra da kardeşlikler, dostluklar, arkadaşlıklar şimdi olduğu gibi devam eder İnşallah. Bu manada hepimize düşen önemli görevler var. Hepimiz bilinçli insanlarız. Siyaset de bunu gerektiriyor. İnşallah hep birlikte güzel bir seçim ortamı geçiririz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri