SARIGÜL 10 HAZİRAN’DA DÜZCE’DE  

Gündem 6 Haziran 2022 17:41
Videoyu Aç SARIGÜL 10 HAZİRAN’DA DÜZCE’DE  
A
a

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Ağaryılmaz’ın danışmanı olarak genel merkezde görevlendirildi. Çaklı’dan boşalan il başkanlığı koltuğuna ise Sezgin Aktaş atandı. Diğer yandan Düzceliler ile fazla arayı açmadan bir araya gelmeye özen gösteren parti Lideri Mustafa Sarıgül, 10 Haziran Cuma günü Düzce’de olacak. Gündüz yoğun tempoda toplumun birçok kesimini kucaklayacak olan Sarıgül, akşam saatler 20:00’ı gösterdiğinde ise Öncü TV stüdyosunda, ‘Kitabın Ortasından’ programına konuk olacak.

17 Aralık 2020 tarihinde Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi (TDP), Düzce’de seçim hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün üye sayısını arttıran partinin ilçelerde teşkilatlanma çalışmaları sürüyor.
Bu süreçte Türkiye Değişim Partisi’nin Düzce yönetimde başarılı performansı ile takdir toplayan İl Başkanı Hayati Çaklı, genel merkezde önemli bir göreve getirildi. Partisinin Düzce’de en iyi şekilde tanıtılması ve Sarıgül’ün neden bu davaya baş koyduğunu anlatmak için gösterdiği özverili çalışmalarla bilinen İl Başkanı Hayati Çaklı, Türkiye Değişim Partisi’den Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Danışmanı olarak görevlendirildi. Öte yandan Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Ağaryılmaz’ın Danışmanı olan Çaklı’dan boşalan koltuğa gecikmeden atama yapıldı.
Dün Parti Lideri Sarıgül başkanlığında gerçekleşen Türkiye Değişim Partisi Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Toplantısı’nda alınan karar gereği Sezgin Aktaş, Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı olarak atandı.
Sarıgül, Öncü TV’nin ‘Kitabın Ortasından’ programına katılacak
Öte yandan sık sık Düzce’ye ziyaretler gerçekleştirerek seçmenle buluşan Türkiye Değişim Partisi Lideri Mustafa Sarıgül, 10 Haziran Cuma günü şehre gelecek. Düzce’de bir dizi temaslarda bulunacak olan Sarıgül, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelecek. Sıkıntı ve talepleri dinleyip, partisinin iktidara gelmesi halinde her alanda yapmayı hedeflediği düzenlemeleri anlatacak. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, aynı günün akşamı Öncü TV’nin ‘Kitabın Ortasından’ programına konuk olacak. Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın sorularını yanıtlayacak olan Sarıgül, Düzce programının detaylarını anlatacak.
Program, 10 Haziran Cuma günü saat 20:00’da ekranlara gelecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri