SALGININ DÜZCE’YE ETKİSİNİ ANLATTI

Gündem 4 Mayıs 2020 15:46
Videoyu Aç SALGININ DÜZCE’YE ETKİSİNİ ANLATTI
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin video konferans yönetim ile katılım sağladığı ulusal ve uluslar arası toplantılarda, koronavirüs salgınının Düzce iş dünyasına yansımalarını anlattı ve beklentileri dile getirdi.

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Bilgilendirme Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Video konferans yöntemi ile yapılan toplantıya Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de katılım sağladı. Şahin ayrıca Oda Borsa Başkanları İstişare Toplantısı ve İktisadi Kalkınma Vakfı Pandemi Sonrası Türkiye-Avrupa Birliği İlişkileri konulu bilgilendirme toplantılarında da online olarak hazır bulundu. Toplantılarda pandemi ile ilgili yaşanan sıkıntılar gündeme getirildi.
Her 3 toplantıda da Düzce’deki iş insanlarının pandemi dolayısıyla yaşadıkları sorunları dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, mücbir sebep kapsamının genişletilmesi, lojistik sektöründe faaliyet gösterenlere gri pasaport verilmesi, kamu alacaklarının ödenmesi, enerji faturalarının ertelenmesi gibi kritik öneme sahip konularda kamu kaynaklarının önlemler almalarını beklediklerini ifade etti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri