ŞAHİN Mİ, DERTLİ Mİ?

Gündem 4 Nisan 2018 16:58
Videoyu Aç ŞAHİN Mİ, DERTLİ Mİ?
A
a

Düzce TSO'nun yeni başkanı günler sonra belli olacak. İkisi de AK Partili olan Ahmet Dertli ve Tuncay Şahin arasından kimin aday olarak açıklanacağı konusunda gözler, Düzce milletvekilleri ve İl Başkanı Hikmet Keskin ile Ankara'da istişarelerde bulunan Bakan Faruk Özlü'de... Adayın bugün kesinleşeceği konuşuluyor.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın bol sürprizli geçen komite ve meclis üyeliği seçimleri geride kalırken, artık yönetim kurulu başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı merakla bekleniyor.

Ankara'da 'aday' toplantısı
Ertan Taşlı, Ahmet Dertli, Tuncay Şahin ve Erdoğan Bıyık'ın başkanlığa talip olduğu bilinirken, geçtiğimiz günlerde Ankara'da TSO başkanlığı için önemli bir toplantı gerçekleştirildi. AK Partili olan Ertan Taşlı, Ahmet Dertli ve Tuncay Şahin arasından kimin aday olması konusunda partinin önemli isimleri bir araya geldi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin'i dinledi ve adaylar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanı "Dertli" diyor ve Milletvekili "Şahin"
Bu görüşmede Ahmet Dertli ve ikinci kez meclis üyesi seçilen Tuncay Şahin isminin ön plana çıktığı öğrenilirken, şimdi Bakan Özlü'nün son kararı vermesi bekleniyor. İl Başkanı Keskin'in kendisine yakın bir isim olan Ahmet Dertli'yi istediği, Milletvekili Arslan'ın ise Tuncay Şahin'den yana olduğu konuşuluyor. AK Parti'nin desteklediği ismin bugün belli olması bekleniyor.

7 Nisan'da sandık başına gidilecek
7 Nisan Cumartesi günü Düzce TSO'da önce meclis divanı ve başkanı ardından ise yönetim için sandık başına gidecek üyelerin çoğunluğunun AK Partili olması nedeniyle partinin işaret edeceği ismin koltuğa oturmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

 

1000
icon
teke tek 5 Nisan 2018 17:09

tuncay sahını tek gecıyorum gerısı hıkaye

0 0 Cevap Yaz
DÜZCELİ 5 Nisan 2018 15:13

tüm sanayi ve sanayi iş adamlarına bizzat teklifimdir. düzce ticaret odası başkanlığında başkan olarak görmek istediğiniz kişiyi iyi seçin Ahmet Dertliyi severim . Ancak Düzce ticaret odasına tanıdığım ve bildiğim kadarıyla TUNCAY ŞAHİN daha uygun olacağı kanaatindeyim. ARTIK ODALARDA HUSUMET VE KAVGALAR BIRAKILMALI BENİM VE SENİN ADAMI DEĞİL DÜZCEYE HİZMET EDECEK BAŞKAN OLSUN SAYIN SİYASİLERİM KARAR VERİRKEN İNŞALLAH BUNA DİKKAT EDERLER. BİRİSİNİN BACANAĞI BİRİSİNİN KÖYLÜSÜ DEĞİL DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASINDA BAŞKANLIK YAPACAK KİŞİ OLMALI BUNLARIN İÇİNDE EN OLGUN KİŞİ TUNCAY ŞAHİNDİR. BU YAZIMDA BİR HATA ETMİŞ İSEM TÜM ADAY KİŞİLERDEN ÖZÜR DİLERİM. HEPSİ DÜZCENİN EVLADIDIR. SAYGILARIM İLE RABBİM DOĞRU KARARI VERMENİZİ NASİP ETSİN. KARAR VERECEK KİŞİLERE SAYGILARIMI SUNARIM. DÜZCELİ

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri