ŞAHİN İDDİALI KONUŞTU

Gündem 3 Şubat 2019 16:43
Videoyu Aç ŞAHİN İDDİALI KONUŞTU
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi aday tanıtım toplantısı Kaynaşlı’da geniş bir katılımla yapıldı. Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen’in katıldığı aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, iddialı konuşarak seçimi yüzde 80-85 oy ile alacaklarını iddia etti.

MHP belediye başkanları aday tanıtım toplantısı Kaynaşlı’da Kızılay’ın çok amaçlı salonunda büyük bir coşku ile yapıldı. MKYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen’in katıldığı toplantıya MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın yanı sıra il ve ilçe teşkilatları ile partililer de katıldı.  
“Tüm ilçe belediyelerine talibiz”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Düzce’ye gönderildiğini ve Bahçeli’nin selamını ilettiğini söyleyen MKYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, “Düzce artık Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir kalesidir. Kaynaşlı’sı Akçakoca’sı Çilimli’si Düzce Milliyetçi Hareket Partisi gerçeğiyle tanıştı. Sayın Genel Başkanımıza Düzce Belediye’sini ve Kaynaşlı İlçesini hediye edeceğiz. Seçimlere çok az bir zaman kaldı. Zillet ittifakına karşı, bize rakip olan adaylara karşı çok çalışacağız. Cumhur ittifakı ruhunu zedelemeden çalışmalar yapacağız. 1 Nisan sabahı Birol Başkanı, İl Başkanımızla birlikte, Kaynaşlı Belediye Başkanlığı makamında ziyaret edeceğiz. Buna ben gönülden inanıyorum. Bunun için buradayım.” dedi.
 “Canla ve başla hizmet edecek hale gelmişti”
24 Haziran’da milletin sahip çıkması sonucunda seçimlerden başarılı sonuçlar çıkarttıklarına değinen MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, “Bu millet bizi milletvekili olarak seçti, bizimde bu millete bir borcumuz var. Kendi ilçesinde ve bölgesinde, kim en çok tercih ediliyorsa, Milliyetçi Hareket Partisi mensubu olup olmadığına bakmaksızın, kimin daha iyi hizmet götüreceğine inanılıyorsa, biz o adaylarla karşısına çıkacağız dedik. Bunun akabinde Kaynaşlı’da araştırdık, ‘araştırdık derken, Birol Başkan’ımızı tanıyor ve biliyorduk’. Nasıl hala genç ve dinamik duruyor mu Birol Abimiz dedik. Baktık ki daha da gençleşmiş, daha da şevki artmış. Kaynaşlı’ya daha bir canla ve başla hizmet edecek hale gelmişti.” diye konuştu.
“Kaynaşlı’ya böyle bir başkan lazım”
MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin ile görüşmelerinde geçen bir anısına değinerek, “Ben bir şeyler söylemek istedim sözümü kesti.Dedi ki ‘Sayın başkan ben ömrümde adam satmadım ama benden yanlış bir şey istersen o zaman çok şiddetli bir şekilde tepkimi görürsünüz’ Ben de dedimki Kaynaşlı’ya böyle bir başkan lazım. Yani Kaynaşlı’nın halkının, hakkını yedirmeyen bir başkan lazım. Bu şekilde karar kıldık. Size samimiyetle söylüyorum Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin haberiniz olsun.” şeklinde konuştu.
 “Allah yolunu açık eylesin”
Birol Şahin hakkındaki düşünce ve görüşlerini dile getiren Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ise şu ifadeleri kullandı: “Bu güçlü kalabalık, İnşallah belediye başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Birol Abimize kazandıracaktır. Bizler Birol Abimizi çok eski tanırız. Kaynaşlı’ya ve siyasete çok büyük emek vermiştir. Her zaman dürüst ve namuslu kişiliğiyle bizlere abilik ve yol göstericiliği yapmıştır. Bu kalabalıktan da anlaşılacağı gibi, böyle güzel bir insan olduğu için teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık eylesin. Hayırlı uğurlu olsun.”
‘Türkiye ittifakını kuracağız’
MHP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, ‘Sizleri Yaratana kurban olurum. İşte Kaynaşlı bu’ diyerek alkışlar arasında sözlerine başladı. 31 Mart akşamı Kaynaşlı’nın şahlanacağını söyleyen Şahin, ‘Partiler ve makamlar gelip geçicidir. Aramızı açamazlar. İnşallah Kaynaşlı Belediyesi olarak MHP li belediyeler arasında örnek gösterileceğiz, Kaynaşlı’mız en güzel ilçe olacak’ dedi. 
31 Mart akşamı sandıklar açıldığında yepyeni bir sayfa açacaklarını vurgulayan Şahin, yüzde 80-85 oy alacağına olan inancını ifade etti.
 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri