ŞAHİN’DEN USULSUZLÜK İMASI

Gündem 15 Nisan 2019 16:52
Videoyu Aç ŞAHİN’DEN USULSUZLÜK İMASI
A
a

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, eski Başkan Erol Bayraktar’dan belediyeyi 44 Milyon TL borç ile devraldığını açıkladı. Yaptıkları incelemede dikkat çeken bir çok husus tespit ettiklerini açıklayan Şahin, İçişleri Bakanlığı’ndan müfettiş talep edeceklerini duyurdu.

Kaynaşlı’nın yeni Belediye Başkanı Birol Şahin’den usulsüzlük iması! Henüz 1 hafta önce oturduğu başkanlık koltuğunda hızla belediye defterlerini mercek altına alan Şahin ve ekibi müfettiş talep edecek noktalar tespit ettiklerini açıkladı.
 
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 8 Nisan 2019 tarihinde göreve geldiğini anımsatarak, Kaynaşlı Belediyesi’ni bir önceki Belediye Başkanı Erol Bayraktar'dan 44 milyon (Eski Para Birimi ile 44 Trilyon) borç ile devraldığını bildirdi.
 
“İçişleri Bakanlığı’ndan müfettiş talep edeceğiz”
Yaptıkları inceleme ve araştırmalarda dikkat çeken birçok konuyu tespit ettiklerini vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: “Kaynaşlı Belediyesi’ne ait geçmiş dönem ile ilgili gelir gider fatura ve belgeler üzerinde detaylı bir şekilde incelemelerimiz devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’ndan müfettiş talep edeceğiz. Bu ay sonu yapacağımız halk meclisi toplantısında detaylı ve geniş bir anlatım ile halkımızı bilgilendirmiş olacağız. Kaynaşlı Belediyesi halkımızın bize emanetidir, emanete sahip çıkacağız.”
1000
icon
yusuf 16 Nisan 2019 11:36

hesaplar iyice incelensin.

0 0 Cevap Yaz
yusuf 16 Nisan 2019 11:36

hesaplar iyice incelensin.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri