SAHAYA İNDİLER

Gündem 20 Ağustos 2017 18:07
Videoyu Aç SAHAYA İNDİLER
A
a

Düzce eski milletvekilleri kritik kongre süreci öncesi sahaya indi. Aynı zamanda AK Parti eski İl Başkanları olan TSO Başkanı Fahri Çakır ile Metin Kaşıkoğlu, Gümüşova ve Gölyaka ilçe teşkilatları için yapılan temayül yoklamasına katılarak, Karadeniz Bölge Koordinatörü Hacı Turan ile istişarelerde bulundu.

AK Parti Düzce ilçe teşkilatları kongreleri öncesinde Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinin temayül yoklamaları bugün gerçekleştirildi.

İki ilçenin temayül yoklamasına iki dikkat çeken isim de katıldı. Eski Milletvekilleri Metin Kaşıkoğlu ve Fahri Çakır, Karadeniz Bölge Koordinatörü Hacı Turan ile birlikte oylama verme işlemini yönetim masasından takip etti.

Aynı zamanda il başkanlığı görevlerinde de bulunan Metin Kaşıkoğlu ile TSO Başkanı Fahri Çakır’ın uzun bir aradan sonra temayülde boy göstermesi, “Saha indiler” şeklinde yorumlandı. Bir süre önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip tarafından Karadeniz Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan ile istişarelerde bulunan Kaşıkoğlu ve Çakır’ın yeni döneme dair düşüncelerini paylaştığı üzerinde duruluyor.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri