SAĞLIK HİZMETİNDE BÜYÜK BAŞARI  

Gündem 25 Haziran 2022 17:59
Videoyu Aç SAĞLIK HİZMETİNDE BÜYÜK BAŞARI  
A
a

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirilmesinde 100 üzerinden 97,09 puan alarak, sunduğu kaliteli sağlık hizmet anlayışını bir kez daha tescilledi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı tarafından 2-3 Haziran 2022 tarihinde yapılan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirmesinden 97,9 puan alarak büyük başarı elde etti. 
Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, yaptığı açıklamada, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin sağlıkta hasta ve çalışan odaklı iyileştirme çalışmalarını mevcut sistemin bir adım ötesine taşımayı her zaman ilke edindiğini vurguladı.
“Bu başarıda güçlü bir ekip ruhu var”
Vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti sunma noktasında hastane personelinin çalışmalarına devam ettirdiğini belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Bu başarıda kurumda yerleşen güçlü bir ekip ruhunun da büyük önem taşıyor. Hastanemizdeki sağlık hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde özenle sunan ve bu değerlendirme sürecinde büyük katkı sağlayan başta hastane Başhekimi Op. Dr. Volktan Temi ve diğer sağlık yöneticilerimiz ile birlikte kalite birimi çalışanlarımıza, birim sorumlularımıza ve elde ettiğimiz kaliteye ulaşmada emeği geçen tüm personellerimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri