SAĞLIK EKİPLERİ GELENE KADAR BAŞINDAN AYRILMADI

Asayiş 3 Ağustos 2021 15:32
Videoyu Aç SAĞLIK EKİPLERİ GELENE KADAR BAŞINDAN AYRILMADI
A
a

Düzce’de aracıyla giderken kalp krizi geçiren yaşlı adama bölgedeki bir işyerinden çıkan genç kız müdahale etti. Kalbi duran yaşlı adamı 20 dakika boyunca yaptığı kalp masajı ve suni teneffüs ile hayata döndüren Melisa Yalçın isimli genç kız, sağlık ekipleri gelen kadar yaşlı adamın başından ayrılmadı.

Düzce’de araç içinde kalp krizi geçiren yaşlı adam, bölgede ki bir işyerinde çalışan genç kızın olayı fark ederek hızlı müdahalesi sonucunda hayata tutundu.
Kervan Kavşağı Düzce girişinde meydana gelen olayda, aracına binmek isteyen yaşlı adam aniden fenalaştı. Araçtan indirilen ve güvenli bir yere çekilen yaşlı adama çevrede bulunanlar da yardıma koştu.
Anestezi bölümünden yeni mezun olan, paramedik eğitimine devam eden ve atamasını beklerken bölgede faaliyet gösteren bir otelde geçici olarak çalışan Melisa Yalçın isimli genç kız, yaşlı adama müdahale etti.
Kalp krizi geçiren yaşlı adama 20 dakikadan fazla kalp masajı ile suni teneffüs yapan genç kız, kalbi duran ve nefes alamayan yaşlı adamın hayata dönmesini sağladı.
Genç Melisa’nın hayata döndürdüğü ve bir an olsun yanından ayrılmadığı yaşlı adam, olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri