Safir ile Memur-Sen anlaştı

Eğitim 22 Ağustos 2019 18:14
Videoyu Aç Safir ile Memur-Sen anlaştı
A
a

“Bir Okuldan Daha Fazlası Var” sloganıyla Düzce'de özel eğitimdeki başarılarıyla adından söz ettiren Safir Koleji yeni döneme yeni anlaşmalarla giriyor. Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında indirim anlaşması imzalandı.

Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği ile Düzce’nin önde gelen eğitim kurumu Safir Koleji arasında indirim anlaşması imzalandı.
2019-2020 eğitim-öğretim yılı için Memur-Sen üyelerine yönelik gerçekleştirilen anlaşma için Düzce Safir Koleji idarecileri ve Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği Yönetimi bir araya geldi.
Düzce’de kendine özgü yöntemlerle eğitime yeni bir soluk getiren ve sınavlarda büyük başarı elden eden Safir Koleji, yeni anlaşmalarla öğrenci sayısını arttırırken, velilere önemli avantajlar sunuyor.
Bu doğrultuda Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında yeni eğitim öğretim yılına yönelik indirim anlaşması sağlandı.
Bilişsel zekâ, duygusal zekâ ve sosyal gelişimlere uygun olarak verdiği eğitimlerde, öğrencileri hem akademik hem de hayata hazırlayan ve eğitimi alanında uzman kadrosuyla sunan Özel Safir Koleji yeni döneme yine en iyi şekilde hazırlanırken, yaptığı anlaşmalara da yenilerini eklemeye devam ediyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri