ROL MODEL DERNEKLER ÇİLİMLİ’DE BULUŞTU…

İlçe Haber 21 Mart 2021 11:20
Videoyu Aç ROL MODEL DERNEKLER ÇİLİMLİ’DE BULUŞTU…
A
a

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Destekli, “Yerel Dernekler El Ele” Projesi kapsamında Düzce’de bulunan yerel dernekler arasında yapılan anket sonuçlarına göre belirlenen konular üzerinden, Rol Model Dernek olarak belirlenen dernekler Çilimli'de buluştu.

Çilimli Belediyesi Konferans salonunda yapılan eğitimlere il merkezi ve yedi ilçeden anketlere katılan dernekler arasından seçilen Rol Model dernek adayları katıldı.
 Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Anketlerin değerlendirilmesi, iyi örneklerin paylaşılması, kamu- sivil toplum kuruluşları ilişkileri, STK’larla ilgili istatistik bilgiler ve dernekler mevzuatı konuları ele alındı.
Programda Proje ortağı kurumlardan, İl Müftülük temsilcisi il vaizi Ali Çalış ve İl Sivil Toplumla ilişkiler il Müdür vekili Cengiz Şahin'de katılarak birer konuşma yaptılar. 
Proje koordinatörü Hasan Karadayı, " İl ve ilçelerden anketimize katılan ve çalışmalar baz alınarak  belirlenen STK başkanları ile bir araya geldik. Bu eğitimlerde tanışmak, tecrübe paylaşımları, kamu-STK ilişkileri gibi hususları ele alarak çevrelerine olumlu örnek olmaları için tecrübe, organizasyon gibi destekler sunarak yardımcı olmak ve yüreklendirmek istiyoruz"  dedi. 
Bir sonraki buluşmanın planlanmasından sonra ikram edilen yemek ve çay ikramından sonra program sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri