FLAŞ HABER saat

RANDEVUDA YENİ KOLAYLIK

Gündem 25 Mayıs 2017 12:55
Videoyu Aç RANDEVUDA YENİ KOLAYLIK
A
a

Bir süre önce randevu alma işleminde revizyona gidilerek daha hızlı hale getirilen üniversite hastanesinde şimdi de Randevu Hatırlatma Sistemi hizmete girdi. Artık randevu aldıkları tarihten bir gün aranacak olan hastalara randevu hatırlatması yapılacak.

Randevu Hatırlatma Sistemi devrede

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hasta odaklı çalışmalarına geri bildirim hizmetini ekledi. Uzun sürmesi nedeniyle şikayet konusu olan randevu alma işlemine yönelik geçtiğimiz aylarda uygulamaya koyduğu yeni randevu sistemi ile hastaların hızlı ve kolay bir şekilde randevu almalarına olanak sağlayan Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi; şimdi de Randevu Hatırlatma Sistemi ve Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp bilgilendirme kısa mesaj hizmetlerini devreye soktu.

Hatırlatma yapılacak

0 850 259 81 81 numaralı telefon ile sadece 41 saniyede randevu alma işlemini sonuçlandırabilen vatandaşlar için üniversite hastanesinde Randevu Hatırlatma Sistemi hizmete girdi. Hastaneden randevu alan hastalar ve hasta yakınları, randevu alınan tarihin bir gün öncesinde aranarak randevu hatırlatma işlemi yapılacak. Hastaların; randevu telefon numarasını, diğer 850’li hatlarla karıştırmaması için telefonlarının rehberlerine eklemesinin hizmetin aksamaması açısından önem arz ettiği bildirildi.

Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp için kısa mesaj servisi hizmette

Öte yandan üniversite hastanesinin Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp bilgilendirme kısa mesaj servisi de hastaların hizmetine sunuldu. Yapılan yeni düzenleme ile Tomografi ve MR gibi Radyoloji raporları ile Patoloji ve Nükleer Tıp rapor sonuçlarının onaylanmasından sonra, hastaların sistemdeki kayıtlı cep telefonu numaralarına bilgilendirici kısa mesaj gönderilecek.

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri