PROTOKOLE ZİYARETLER

Gündem 30 Nisan 2018 14:12
Videoyu Aç  PROTOKOLE ZİYARETLER
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)’nın yeni yönetimi nezaket ziyaretlerine başladı. İlk olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı ziyaret eden yönetim kurulu ve meclis üyeleri ardından Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a misafir oldu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)’nda 1-7 Mart tarihlerinde yapılan seçimlerin ardından belirlenen yeni yönetim kurulu ve meclis başkanlık divanı nezaket ziyaretlerine başladı.

İlk durak Vali Dağlı
Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli ve TSO Yönetim Kurulu üyeleri ilk olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Şahin, Dağlı ile selamlaşmasının ardından tüm TSO yönetimini Vali Dağlı’ya tanıttı. Makamda gerçekleşen sohbetin ardından ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

İşverenlerden talepleri alın, Ankara’ya götürelim”
TSO heyeti buradan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti. Yeni yönetimin Başkan Ay ile selamlaşmasının ardından geçen sohbet sırasında Şahin, Ay’ın kendilerini kabulünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ay ise belediye ile yeni yönetimin birlikte ve uyum içinde çalışacağına çalışacağına dikkat çekti.Başkan Ay, “Daha fazla işçi çalıştırsın insanımız. Korkmasın işçi çalıştırmaktan. Ama bu konuda işçilerimiz konusunda işverenin ne sorunu varsa bunun merkezi hükümet kanalıyla neler çözeceksek bakalım he birlikte masaya yatıralım. Sizler bu talepleri toparlayın bizleri de davet edersiniz. Beraberce Ankara’ya gidip bu konuları konuşuruz.” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri