PROTOKOL’DEN YOĞUN KATILIM

Gündem 29 Temmuz 2018 17:16
Videoyu Aç PROTOKOL’DEN YOĞUN KATILIM
A
a

17. Geleneksel Ordulu Karadere Kuran-ı Kerim programı yapıldı. Programa çok sayıda protokol ve davetli katıldı.

17. Geleneksel Ordulu Karadere Kuran-ı Kerim programı İstanbul’dan gelen önemli hazırların katılımıyla köyde bulunan mesire alanında yapıldı.Programa, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ile Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal, Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve çok sayıda vatandaş katıldı.Kuran’ı Kerim Tilaveti öncesinde protokol konuşmaları yapıldı.

Allah gününüzü mübarek etsin”
AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, yaptığı konuşmada şunları kaydetti:“Hocalarımın elini sıkarken, yemeğe 10 dakika kaldı, fındık, yol, su ne olacak, zaman sıkıştı, ne yapacağım ben şimdi? Böyle de bir durumum var bunu sizlerle paylaşayım. Bu bir gerçek. Ömer Hoca’nın baskısı hep vardı ama yanındakiler de aynı şeyi söylüyor. 17.’sini idrak ettiğimiz bu etkinlik tamamen geleneksel hale sizlerin gayreti ile getirildi. Temmuz ayının son haftasında bu arkadaşlarımız sizlerle birleri buluşturuyor. Allah gününüzü mübarek etsin.”

Allah için bir araya gelmek, kaynaşmak, bundan daha güzel bir şey yok”

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ise şu ifadelere yer verdi:“Bugün burada bu kadar insan niye toplandı diye düşündüğümüzde, ta İstanbul’dan gelen çok değerli hafızlarımız burada Kuran ziyafeti verecekler. Bu ziyafete katılmak için buraya geldiniz. Allah için bir araya gelmek, kaynaşmak, bundan daha güzel bir şey yok. Bu yüzden hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah bu tür organizasyonları hep birlikte yaparız. Bu organizasyonu kim başlattıysa Allah razı olsun.”Konuşmaların ardından başlayan Kuran’ı Kerim Tilaveti sonrasında katılanlara yemek ikramında bulunuldu.Vekiller programın sonunda vatandaşın sıkıntılarını dinledi.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri