PROJELER HIZLA İLERLİYOR

İlçe Haber 8 Haziran 2021 18:11
Videoyu Aç PROJELER HIZLA İLERLİYOR
A
a

Başkan Mustafa Koloğlu’nun liderliğinde “2021 vizyonu” hayata geçirerek “Bu yıl Cumayeri yılı olacak” parolasıyla ilçe genelindeki dev projelere hızlandıran Cumayeri Belediyesi’nde mesai aralıksız devam ediyor. Sadece ilçenin değil bölgenin sayfiye alanı olacak olan Millet Bahçesi Mesire Alanı ve Hilal Tepe Mesire alanı projesi çalışmalarının 2022 Temmuz ayına katar bitirilmesi hedeflenirken Başkan Koloğlu projeleri Başkan Koloğlu en ince detayına kadar takip ediyor.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun “Mesire Alanları” projesi kapsamında başlattığı Millet Bahçesi Mesire Alanı ve Hilal Tepe Mesire alanı projesi çalışmaları hızla devam ediyor. 2022 Temmuz ayına bitimi planlanan projeleri Başkan Koloğlu en ince detayına kadar takip ediyor. 
Bu kapsamda ilçenin girişinde yer alan “Millet Bahçesi Mesire Alanı” projesi hızla ilerlerken, çevre düzeni çalışmaları ön plana çıkıyor. Mesire alanının sağında ve solunda kalan dere yatakları kötü görüntü ve çevre kirliliği oluşturduğundan Başkan Mustafa Koloğlu bu görüntüyü ortadan kaldırmak için düğmeye bastı.
“KÖTÜ GÖRÜNTÜ VE KİRLİLİK ORTADAN KALKACAK”
Bu konuda açıklamada bulunun Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Cumayeri’mizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Çevrik Mahallemizdeki Güz deresi için kullanılacak olan 1600mm çapındaki Menfez borularımız bugün itibari ile teslim aldık. En kısa zamanda çalışmalara başlayıp “Millet Bahçesi Mesire Alanı” çevresindeki dere yataklarına bu menfezlerimizi döşeyerek ve üstünü kapatarak bu kötü görüntüyü ve beraberinde oluşan çevre kirliliğini ortadan kaldırıp yeşil alan olarak ilçemize kazandıracağız.’’ dedi

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri