PROF. ŞAMANDAR VE POLAT FİKİRLERİNİ PAYLAŞTI

İlçe Haber 21 Mayıs 2021 14:00
Videoyu Aç PROF. ŞAMANDAR VE POLAT FİKİRLERİNİ PAYLAŞTI
A
a

2020 yılına ‘Bu yıl Cumayeri olacak’ diyerek hızlı bir giriş yapan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçenin bölgede parlayan dinlenme alanı olacak olan Hilal Tepe Mesire Alanı’nı akademisyenlerle gezerek fikirlerini aldı. Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve öğretim üyesi Ahmet Hakan Polat, alanda incelemelerde bulunarak Başkan Koloğlu’ndan projeyle ilgili bilgi aldı.

Cumayeri’nin önemli bir ihtiyacını gidererek sadece ilçe halkının değil bölgede yaşayanların  nefes alacağı bir alan oluşturmak üzere harekete geçen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun liderliğinde  Hilal Tepe Mesire Alanı’nda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Projeye katkı sunmak isteyen herkesi dinleyerek yol haritası çizen Başkan Koloğlu bu kez uzmanların görüşüne başvurdu.
Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve Düzce Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Hakan Polat’la projenin ilerlediği alanda incelemelerde bulunan Koloğlu, proje ve yapımda gelinen nokta ile ilgili akademisyenlere bilgi verdi. Prof. Şamandar ve Polat da incelemelerin ardından Başkan Koloğlu’na fikir ve önerilerini sundu. 
Başkan Koloğlu,  “Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve Düzce Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Hakan Polat hocalarımız ile ‘’Hilal Tepe Mesire Alanımızda’’ incelemelerde bulunarak fikirlerinden istifade ettik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” sözleriyle akademisyenlere katkıları için teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri