PERSONEL MAAŞININ TAMAMI ÖDENDİ

İlçe Haber 14 Ekim 2020 11:38
Videoyu Aç PERSONEL MAAŞININ TAMAMI ÖDENDİ
A
a

Belediyeyi mali darboğazdan kurtarmak için başkentin yollarını aşındıran Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kaynak girişimlerinden olumlu sonuç aldı. Belediye kasasına giren yeni kaynakla personel maaşının tamamı ödendi.

Akçakoca Belediyesi’nde mali sıkıntılar nedeniyle aksayan personel maaşlarının düzene girmesi için kolları sıvayan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Ankara’da tuttuğunu bu kez kopardı.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın son dönemde Ankara’yı adeta ikinci adres yaptığı görüşmeleri olumlu neticelendi. Mali açıdan zor durumda olan belediyeye Ankara’dan finans desteği kopartan Yanmaz, maaş krizini de sonlandırdı.
Ankara’da bakanlıklarla ve belediyenin bağlantılı olduğu genel müdürlüklerle sürekli temas kuran Başkan Yanmaz, Akçakoca’ya parasal kaynak oluşturdu. Getirilen parayla belediyeden maaş alacağı olan personelin alacaklarının tamamı ödenmiş oldu.
Pandemi dolayısıyla belediyeye su, çevre, emlak borcu olan vatandaşların ödemelerinde ciddi oranda aksama yaşanmasına rağmen, bu alacakları için sonuna kadar müsamaha gösteren belediyenin, borçlu vatandaşlardan toplam alacaklarının ise milyonlarla ifade edildiği öğrenildi.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri