PARTİYİ DEĞİL KENDİNİ DÜŞÜNENLE YOLA DEVAM ETMEYİZ!

Gündem 31 Mart 2022 11:21
Videoyu Aç PARTİYİ DEĞİL KENDİNİ DÜŞÜNENLE YOLA DEVAM ETMEYİZ!
A
a

AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı geniş katılımla Kaynaşlı Halk Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda partililere seslenen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti’nin sadece seçim kazanmak için mücadele eden bir teşkilat asla olmadığını vurgulayarak, “Bizim bir duruşumuz, bir sorumluluğumuz var. Bu davanın bir neferi olarak ismimizin, cismimizin bir önemi yok.” diyerek, parti için değil kendi için ‘Davada varım’ diyenlere net mesaj verdi.

Sahadan ayağını çekmeyerek sık sık vatandaş ve esnafla buluşan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, teşkilat buluşmalarına ayrı önem veriyor. Adım adım yaklaşan genel seçimler öncesi parti mensuplarının AK Parti’nin hizmetlerini halka en iyi şekilde anlatmasını ve gönüllere dokunmasını isteyen Keskin, ayrıca yaptığı ‘Keskin’ konuşmalarla ‘Bizden olmayan yola devam etmesin!’ vurgusunu sözünü sakınmadan yapıyor.
İl Başkanı Keskin, son olarak AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda AK Partililer’e önemli uyarılarda bulundu.
Kaynaşlı Halk Eğitim Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in yanı sıra il yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysu Okutan, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Ergin, belediye meclis üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Akdoğan, köy muhtarları, köy ve mahalle temsilcileri katıldı.
“Dünyada savaştan barışa giden bir yol açıldı”
Parti içi çalışmalar ve gündemde öne çıkan gelişmelerin ele alındığı buluşmada, konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, ilk olarak Rusya ve Ukrayna arasında Türkiye’de yapılan barış görüşmelerine değindi.
Keskin, “Bizim davamızda ne gizli kahramanlar var, biz o dualarla ayakta duruyoruz. Biz sizlerle beraber ayakta duruyoruz. Sizler olmasanız, bu teşkilatlar olmasa, bu millet cumhurbaşkanımızın arkasında durmasa bugün, bir tarafında Rusya, bir tarafında Ukrayna, Türkiye’de bir araya gelebilir miydi? Gördünüz mü haberi? İki heyet de ayakta alkışlıyor. Bugün dünyada savaştan barışa giden bir yol açıldı. Hamdolsun Allah’a. Bugün ‘Dünya beşten büyüktür.’ diyen bir liderle beraber daha adil bir dünya için hepimizin elimizi taşın altına koyduğumuz bu süreçte biz neyin derdindeyiz!” dedi.
“Bu dava zalimlerin karşısında dik duranların davasıdır”
Ardından sözü AK Parti’nin vizyonuna getiren İl Başkanı Keskin, partinin hizmet anlayışıyla uyuşmayanların ayıklanması gerektiğini açıkça şöyle dillendirdi:
“Biz, sadece siyasi partilerden bir parti, seçim kazanmak için mücadele eden bir teşkilat asla değiliz. Bizim bir duruşumuz, bir sorumluluğumuz var. Bu davanın bir neferi olarak ismimizin, cismimizin bir önemi yok. Bu davanın ilerlemesi, bu milletin ilerlemesi, Hz. Allah’a kul olanların zalimlerin karşısında dik duranların, mazlumun yanında olanların davasıdır bu dava. Cumhurbaşkanımız günde 24 saatin 16 saati ayakta en az onun kadar çalışalım ve ona layık olmaya gayret gösterelim. Ben hepinize inanıyorum. Biz, burada bir tarih yazacağız. Düzce’de bir hikaye yazacağız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye hedefimize ulaşana kadar hiçbirimize durmak, yorulmak, dinlenmek yok.”  

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri