ÖZLÜ'YE VELİLERDEN PLAKET

Gündem 16 Ocak 2019 17:27
Videoyu Aç ÖZLÜ'YE VELİLERDEN PLAKET
A
a

Akçakoca SBL öğrencilerinin mevcut binalarından alınarak başka bir okulun üst katında eğitime mecbur bırakıldığı dönemde, velilerin verdiği mücadelenin arkasında duran dönemin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün desteğini unutmayan veliler, kendisine plaket takdim ederek teşekkür etti.

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi (SBL)'nde öğrenim gören öğrencilerin velileri, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü'nün okul için verdikleri mücadele sırasında yaptıklarını unutmadı. 

Bilindiği gibi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olduğu dönemde velilerle defalarca görüşen ve İmam Hatip Ortaokulu’na tahsis edilen binayı yeniden SBL’ye çeviren Özlü, öğrenci ve velileri mutlu eden girişimleriyle takdir toplamıştı.

Şu anda AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı olan Dr. Faruk Özlü ile seçim bürosunda bir araya gelen SBL velilerinden Reyhan – Önder Ayzit çifti, iki yıl önce okullarını yeniden kazanmak amacıyla verilen mücadelede kendilerini yalnız bırakmayan Özlü’ye teşekkür ederken, "Sayın bakanımıza verdiği destekler, gösterdiği ilgi ve mütevazi yaklaşımlarından dolayı bir vefa borcumuz var. Biz de veliler adına bir plaket ve çiçek takdimi yapmayı uygun bulduk." şeklinde konuştu.

Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'ne davet eden velilere Özlü’nün cevabı ise, "Çok geleceğiz inşallah, memnuniyetle” sözleri oldu.

Ayzit çifti, Sosyal Bilimler Lisesi velileri adına Özlü’ye plaket ve çiçek takdim ederek, teşekkür etti. Ayrıca, belediye başkanlığı yarışında kendisine başarılar diledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri