ÖZLÜ’YE ÖVGÜ: DÜZCE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Gündem 26 Şubat 2021 17:04
Videoyu Aç ÖZLÜ’YE ÖVGÜ: DÜZCE İÇİN BÜYÜK FIRSAT
A
a

Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe, Öncü TV’nin 27. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Öncü Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu. Öncü TV’nin 27 yılı dolu dolu geçirerek Düzceliler’in gözü kulağını olduğunu ifade ederek nice yıllar diledi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce için büyük bir fırsat olduğunu belirten Altepe, bakanlığı döneminde beraber çalışma şansı bulduğu için çok mutlu olduğunu ifade ettiği Dr. Özlü’den “Dünya vizyonu olan ve dünya ülkeleriyle birlikte çalışmış olan, ayrıca bir teknik ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yapan bir insan” olarak bahsetti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe, Öncü TV’nin 27. Yıl dönümü nedeniyle medya grubumuza tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Altepe’yi Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Faruk Türkseven ve Öncü Medya Haber Genele Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ağırladı.
 

“ÖNCÜ’NÜN 27 YILI DOLU DOLU GEÇTİ”

Ziyaret esnasında Öncü Haber mikrofonuna konuşan Altepe, “Böyle güzel ve önemli bir günde Düzce’de olmaktan mutluyuz. Öncü Medya Grubu’nun 27. Yılı. Burada gördüğümüz kadarıyla da dolu dolu geçen bir 27 yıl. Son üç yıldır da Türkseven ailesiyle birlikte inşallah Düzce’yi geleceğe taşıyacak. Yerel medya çok önemli. Burada halkın gözü kulağı Öncü Medya’da.

“ÖNCÜ MEDYA GRUBU ARTIK DAHA GÜÇLÜ”
Düzce ile ilgili tüm haberleri ve son gelişmeleri hep buradan alıyorlar. Düzceliler için önemli bir kent dinamiği. Özellikle gelişmesi kalkınması, başta kentlilik ve çevre bilinci olmak üzere her türlü bilincin oluşması için adımlar atılmış oluyor. Burada görev medyaya düşüyor. Bu güne kadar bu işi en güzel şekilde yapmışlar. İnşallah bunu daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyoruz. Artık daha güçlü bir grubun elinde. İnşallah biz de yakında Bursa’dan rahatlıkla izleriz” dedi.

ÖZLÜ BAKANKEN ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den övgüyle bahseden Altepe, “Sayın Başkanımız ile uzun bir zaman beraber çalışmıştık. O bakandı, biz de büyükşehir belediye başkanıydık. Gerçekten Türkiye ile ilgili çok büyük hedeflerimiz vardı. Bizler yerli tramvay ve metro vagonlarını Bursa’da ürettik. Yerli uçak üretimine başlamıştık. Sayın Bakanımızla bu konuda güzel çalışmalara imza atıyorduk. Artık şimdi görevler değişti.

ÖZLÜ DÜNYA VİZYNU OLAN BİRİ, DÜZCE İÇİN BÜYÜK FIRSAT
Sayın Bakanım Düzce için büyük bir şans. Dünya vizyonu olan ve dünya ülkeleriyle birlikte çalışmış olan, ayrıca bir teknik insan ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yapan bir insan olarak gerçekten Düzce için büyük bir fırsat. Bunun da Düzce’ye yansıyacağına inanıyoruz. Sayın Bakanımızı da kutluyoruz. Düzce’de güzel faaliyetleri var. Bundan sonra daha da güzel olacağından hiçbir şüphemiz yok” diye konuştu.

DÜNYA TÜRKLERDEN KORKUYOR
Türkiye’nin geleceğinin parlak olduğunu ifade eden Altepe, “Buralar üretim merkezleri. Türkiye artık bir üretim yeri. Türkiye katma değeri yüksek ürün üretiminde dünyada en ucuz ülke. Bu yüzden ihracat ansı çok yüksek. Avrupa ve dünyanın çeşitli diğer pazarlarında Türk malları her geçen gün daha fazla yer buluyor. Hatta ağaç ve mobilya sanayisiyle ilgili dünya fuarlarına Türkleri sokmak istemiyorlar. Bizim firmalarımızın çoğu oradaki valiler aracılığıyla ancak stant alabiliyor. Bu da Türklerden korktukları için. Çünkü Türkler dünyanın her yerine hızla yayılıyor. Her gün sadece Almanya’da yüzlerce iş yeri açılıyor. Tüm fuarlarda Türkiye’nin payı her geçen gün artıyor. Tabii ki burada Düzce sanayisinin ürettiği ürünler de geliştikçe dünya piyasasındaki katkı ve payı da artacak. Bu da Düzce’ye yansıyacak. Bundan şüphemiz yok. Zaten bu da görülüyor” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri