ÖZLÜ’DEN ‘SERKAN YILMAZ’ KARARI

Gündem 23 Mayıs 2022 17:46
Videoyu Aç ÖZLÜ’DEN ‘SERKAN YILMAZ’ KARARI
A
a

Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Serkan Yılmaz’ın yeni görevi belli oldu. Başkan Dr. Faruk Özlü, eski yardımcısı Yılmaz’ı yapım çalışmaları devam eden Düzce Bilim Merkezi’nin başına getirdi. Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü de değişti. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ın sağ kolu olan Kalender Aydın, Düzce Belediyesi’nin yeni İmar ve Şehircilik Müdürü oldu.

Düzce Belediyesi’nde değişim rüzgarları hızlı esmeye devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir yandan yakın çalışma ekibini tazeliyor diğer yandan memnun kalmadığı müdürlerde revizyona gidiyor.
Geçtiğimiz hafta başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiği duyurulan Serkan Yılmaz’a yine yöneticilik görevi verildi. Başkan Özlü, uzun süre belediyenin birçok projesini emanet ettiği eski sağ kolu Yılmaz’a, Düzce Bilim Merkezi Müdürlüğü görevini layık gördü. Yapımı süren Bilim Merkezi Projesi’ni titizlikle takip eden Başkan Özlü, burada yürütülecek çalışmaların sorumluluğunu Serkan Yılmaz’a vermiş oldu.
Ayrıca Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü koltuğunda da değişim yaşandı. İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Çağla Sancaklı’nın yerine asaleten atama yapıldı.
Belediyeden konuya ilişkin yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi: “Gölyaka Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Kalender Aydın, Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü olarak atanmıştır. Görevinden ayrılan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Serkan Yılmaz, Bilim Merkezi Müdürü olarak görevlendirilmiştir.”

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri