ÖZLÜ: HEM KALİTELİ HEM DE UYGUN FİYATA ÜRETİYORUZ

Gündem 4 Haziran 2020 10:25
Videoyu Aç  ÖZLÜ: HEM KALİTELİ HEM DE UYGUN FİYATA ÜRETİYORUZ
A
a

Düzce Belediyesi şirketi Düzce BELTAŞ AŞ bünyesindeki beton santrali üretim tesisine 4 yeni araç takviyesi yapıldığı bildirildi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, "Yeni bir beton santrali alımı için görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni santrali kurduktan sonra mikser ve pompa sayımızı daha da artıracağız." dedi.

Düzce Belediyesi, Düzce BELTAŞ AŞ şirketi bünyesinde bulunan beton üretim santralinde kullanılmak üzere 3 beton mikseri ile bir 47 metre uzunluğunda beton pompası alındığını bildirdi.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, son teknoloji ve yüksek dayanımlı beton üretimi ile inşaat sektöründe lider olma yolunda ilerleyen Düzce BELTAŞ AŞ'nin kendi ürettiği betonla halka daha seri ve daha ucuz fiyatlarda hizmet verdiği belirtildi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, şunları kaydetti:
"Mevcut santralimize hitap edecek makine parkını oluşturduk. Yeni bir beton santrali alımı için görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni santrali kurduktan sonra mikser ve pompa sayımızı daha da artıracağız. Düzce piyasanın da yeni bir kurumsal beton arz edici olarak hizmet vereceğiz. Bölgemizin katma değerini artıracak doğal kaynaklarımızla, altyapı ve üst yapı çalışmalarında kullanılan tüm malzemeleri burada üretiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara beton üretimi gerçekleştiriyoruz."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri