ÖZLÜ: DÜZCESPOR İÇİN TEMAS HALİNDEYİM

Gündem 20 Aralık 2018 13:46
Videoyu Aç ÖZLÜ: DÜZCESPOR İÇİN TEMAS HALİNDEYİM
A
a

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü Düzcespor mağazasını ziyaret etti. Mağazada bir sürprizle karşılaşan Özlü, özel önem verdiğini vurguladığı Düzcespor için çeşitli temaslarda bulunduğunu açıkladı.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor Mağazası'nı ziyaret etti.
Hem bakanlığı döneminde hem de sonrasında Düzcespor'a destek vermek için sık sık tribünlerdeki yerini alan Başkan Adayı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi tarafından gelir sağlaması için takımımıza kazandırılan Düzcespor Mağazası'nda bir de sürprizle karşılaştı.

Mağazada çalışan bir görevli ararken karşısında yerel basın mensubunu bulan Özlü, spor muhabirlerinin mağazada nöbet usulü bekleyerek, takıma gönüllü hizmet verdiğini öğrendi.

Basın mensuplarından Düzcespor hakkında bilgiler alan Özlü, Düzcespor’a özel önem verdiğini söyledi. AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Özlü, Düzcespor ile ilgili çeşitli temaslarda bulunduğunu ve netleşmesi durumunda bilgi vereceğini söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri