ÖZLENEN MEKAN KAPILARINI AÇTI

Gündem 22 Mayıs 2019 16:16
Videoyu Aç ÖZLENEN MEKAN KAPILARINI AÇTI
A
a

Her yıl sadece Ramazan Ayı’nda birbirinden leziz yemeklerini vatandaşla buluşturan ve büyük rağbet gören Düzce Kasrı artık kapılarını hiç kapatmayacak. Ramazan’ın ardından her gün kahvaltı ve yemek hizmeti verecek olan işletme, üstün lezzet kalitesini tüm yıla yaymaya hazırlanıyor.

Düzce’nin en güzide işletmeleri arasında yer alan, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Düzce Kasrı Ramazan Ayı’nda yoğun ilgi görüyor.

Zengin menüleri ve lezzette sunduğu kalite ile misafirlerinden tam not alan işletme, özellikle special ve İskender menüleriyle dikkat çekiyor.

Her yıl yalnız Ramazan ayında iftar hizmeti sunan Düzce Kasrı’na gösterilen rağbet ve ilgi hizmetin kesintisiz devam etmesi kararı aldırdı.

Bu doğrultuda, Ramazan Bayramı’ndan sonra kahvaltı ve yemek menüleri ile konuklarını ağırlayacak olan işletme, üstün hizmet kalitesini tüm yıla yaymayı amaçlıyor.

Hizmete devam edeceklerini açıklayan Düzce Kasrı İşletme Sahibi Tülay Özdemir, şu ifadeleri kullandı:

“Düzce Kasrı olarak her sene olduğu gibi bu sene de hizmetteyiz. Special ve İskender menülerimiz var. Et çeşitlerinden oluşuyor et speciallerimiz. Menülerle yine hizmetteyiz. Düzce Kasrı bayramdan sonra da hizmet vermeye devam edecek. Kahvaltımız ve yemeklerimizle devam edeceğiz. Düzcelilerin hizmetindeyiz bundan sonra. İnşallah herkesi bekliyoruz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm