ÖZKAN’DAN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI

Siyaset 10 Kasım 2018 16:16
Videoyu Aç ÖZKAN’DAN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI
A
a

 

 

 

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, Kaynaşlı için ben de varım diyen aday adaylarını beklediklerini söyleyerek, “Ben kendim başvuru yapmayacağım. Hiçbir yere aday adayı değilim” dedi.

 

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi devam eden başvuru sürecini değerlendirdi.

Bu süreçte, Kaynaşlı için ben de varım diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum”

Aday adaylığı için başvuruların sürdüğünü kaydeden Özkan, şu ifadelere yer verdi:

Üç arkadaşımız da bizden başvuru formu aldılar. Biliyorsunuz ki süreç devam ediyor. Teşkilatlardaki başvuru süreci Pazar son. Ama dışarıdan daha sonra da gelirlerse başvuru yapabilirler. Bu süreçte, Kaynaşlı için ben de varım diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Altı tane başvurumuz olacak. Hizmet yarışında biz de varız, dediler. Biz de kendileriyle çalışmaktan gurur duyacağız. Ayrım yapmıyoruz hepsi bizim için bir değerdir.”

Hiçbir yere aday adayı değilim”

Ben kendim başvuru yapmayacağım. Hiçbir yere aday adayı değilim. Zaten teşkilat görevimi alırken Ankara’da söz vermiştim. Ben partinin hangi kademesi olursa olsun şerefle onurla bu bayrağı taşıyorum. Kendim de memnunum. 2 senede bir kongre olur. 9’uncu ayda bizim de süremiz bitiyor. Biz hiçbir yere aday değiliz. Ama adayı arkadaşlarımızı bekleriz gelsinler. Partimizle beraber omuz omuza çalışırız. Süreç ayın 12’sine kadar devam ediyor. Arkadaşlar gelirse başvurularını alırız.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri