OTEL YAPILACAK

İlçe Haber 16 Nisan 2018 14:56
Videoyu Aç OTEL YAPILACAK
A
a

Yığılca’nın tanıtımına yönelik çalışmalar devam ederken, konaklama ihtiyacının giderilmesi için önemli bir gelişme yaşandı. Oteli bulunmayan ilçeye, gelenlerin konaklaması için 5 yıldızlı otel yapılacak.

Parmakla gösterilecek doğal güzelliklere sahip Yığılca, hem yatırımcıların hem turizmcilerin ilgi odağı olmaya başladı. Son yıllarda artan tanıtım çalışmalarının meyvesini yavaş yavaş toplamaya başlayan ilçede konaklama sıkıntısı baş gösterince bu önemli eksikliği gidermeye yönelik çalışmalara start verildi. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, dört katlı bir binayı sil baştan revize ederek, ilçeye bir otel kazandırma kararını Yığılca Belediye Meclisi’nden çıkartarak çalışmalara başladı.

İlçenin geleni gideni fazlalaşıyor”
İlçeye kazandırılacak otel ve ilçe hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Yiğit, “Yığılca’mız beş yıl öncesinin Yığılca’sı değil. Her geçen gün marka ilçe olma yolunda hızla ilerliyor, ciddi yatırımlar alıyor. Bu durum ilerleyen günlerde artarak devam edecek. Yığılca’mız artık bölgenin markası oldu, bunu da kimse inkar etmiyor. İlçenin geleni gideni fazlalaşıyor. Biz bu konuda hızlı bir karar alarak otel inşaatımıza başladık. Otelimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri