ONLARI UNUTMADILAR

Gündem 8 Mart 2019 14:23
Videoyu Aç ONLARI UNUTMADILAR
A
a

Türk Kızılayı Akçakoca Şubesi tarafından Yaşlılar Konuk Evi sakinlerine "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla kahvaltı programı düzenlendi. Belediye Çay bahçesinde düzenlenen kahvaltıda açıklamada bulunan Türk Kızılayı Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk, tüm kadınların 8 Mart Kadınlar gününü kutladığını söyledi.

 
Türk Kızılayı Akçakoca Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Türk Kızılayı Akçakoca Şubesi’nce düzenlenen programda Yaşlılar Konuk Evi sakinlerine kahvaltı verildi. Etkinliğin amacının kaynaşma olduğunu ifade eden Türk Kızılayı Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk,"Bu gün bu vesile ile konuk evinde kalan konuklarımıza burada kahvaltı verdik. Kahvaltıdan sonra birer demet kırmızı gül verdik. Amacımız, konuk evinde kalanlara güzel bir gün geçirttirmekti. Bu vesile ile birlikte olmak, kaynaşmatı. Düzce şubemizden de Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleri ve bayan gönüllülerimiz katıldı" dedi.
Yaşlılar Konuk Evi Müdürü Mustafa Çakır da 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak," Türk Kızılay'ına bağlı olarak  huzur evi işletiyoruz.  Burada ki amacımız Kadınlar gününün farkındalığını oluşturmak ve kahvaltı etkinliği oluşturduk. Amacımız onları da bu anlamlı günde onları unutmadığımızın farkındalığını oluşturmaktır. Bu etkinliğimize de Türk Kızılayı Akçakoca şubemiz ile düzenledik " dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri